X


ETH Yeniden 1.000 Doları Görecek Mi?

Twitter üzerinden yapılan bir ankete göre ETH gelecekte yeniden 1.000 doların üzerine çıkacak.
13:00
12 Ağustos 2019

Küresel kripto para Twitter topluluğuna göre, Ethereum’un gelecekten yeniden 1.000 doların üzerine çıkacak ve bu seviyelerden işlem görecek.

Yeniden 1.000 Dolar

Cointelegraph’ın haberine göre, An Altcoin Trader’s Handbook kitabının yazarı Nik Patel 10 Ağustos’ta Twitter üzerinden yaptığı bir ankette çıkan sonuçlara göre, ankete katılanların %54’ü Ethereum fiyatının gelecekte yeniden 1.000 doları göreceğini düşünüyor.

Coinmarketcap verilerine göre piyasa değeri bakımından en büyük altcoin olan Ethereum, Ocak 2018’de tüm zamanlar rekorunu kırdıktan sonra tüm diğer kripto paralara olduğu gibi büyük bir düşüş yaşadı. Ocak 2018’de 1.400 dolara kadar ulaşan Ethereum fiyatı şu anda yaklaşık olarak 212 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Öte yandan son zamanlarda birçok analist altcoin’ler için alarm veriyor. Çünkü lider kripto para Bitcoin’in piyasa hakimiyeti artıyor ve artış yönlü eğilimler sergiliyor. Ancak altcoin’lerin neredeyse hiçbiri Bitcoin kadar iyi bir performans sergileyemiyor.

Bazı analistler artı altcoin’lerin daha önce olduğu gibi toplanamayacağını ve bir altcoin sezonunun başlamayacağını ifade ediyor. Bu da Ethereum gibi kripto para birimlerinin bir daha rekor seviyeleri göremeyeceği anlamına geliyor.

“Uğursuzluk Getirmeyin”

Patel’in anketi ise altcoin sezonunun bir daha gelmeyeceği yönündeki görüşlerin desteklenmediğini gösteriyor. Ankete katılan 5.000’den fazla kişiden yalnızca %34’ü Ethereum’un bir daha dört haneli rakamları göremeyeceğini düşünüyor.

Bu haberimizde sizlerle paylaştığımız gibi yaklaşık olarak bir yıl önce Fundstrat Global Advisors’ın CEO’su Tom Lee bir Ethereum rallisinin kaçınılmaz olduğunu ve fiyatın 1.900 dolara kadar çıkacağını dile getirmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar
  • mmmm
    1 sene önce

    gelecekte bir gün gelir . bu altcoinlerin pek çoğu yükselir..bilgisayarı kullanmayı bırakırsak coinler de bite. çıkmış etmiş aşa soğuk su katılmaz. bilgisayarları ortadan kaldıramadılarki coinleri bırakabilsinler.ilerde hele savaşlarda dahada rağbetlenecek.bildiklerden alıp bir kenara aın. orunlara kalsın derim.ilerde zengin olur garipler.

    7