f Entegrasyon Haberi Sonrası Yükselişe Geçen Altcoin'de Saatler İçerisinde Çift Hanelere Ulaşan Değer Artışı! › COINTURK

Entegrasyon Haberi Sonrası Yükselişe Geçen Altcoin’de Saatler İçerisinde Çift Hanelere Ulaşan Değer Artışı!

Özet

  • Nexo entegrasyonu sonrası gün içerisinde yükselişe geçen NEAR Protocol (NEAR), kripto para piyasasının yönünü yeniden yukarı çevirmesi ile birlikte değer artışlarına hız kazandırdı.

  • Saatler içerisinde yüzde 10'un üzerinde bir değer artışı kaydeden NEAR, 1,22 dolar seviyelerine ulaştı.

  • Ayrıca NEAR'ın piyasa değeri de kaydedilen son yükselişlerin ardından 1 milyar dolar seviyelerini aştı.

  • Piyasa etkisi: Nötr
21:40
23 Ağustos 2023

NEAR, Blockchain tabanlı kripto kredi platformu Nexo’nun platformuna NEAR ağını entegre ettiğini duyuruması ile birlikte yükselişe geçti. Güç içerisinde güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayan ve saatler içinde ortalama %10’luk bir değer artışı kaydeden NEAR, 1,23 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

NEAR, Entegrasyon Haberi Sonrası Yükselişte

Kripto para piyasası, güne düşüş ile başlasa da lider kripto para birimi Bitcoin‘in gün içerisinde yönünü yukarı çevirmesi ile birlikte yeniden yükselişe geçti. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son değer artışları ile 26.500 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, BTC‘deki yükseliş sonrası değer artışlarına hız kazandırdı. Kripto endüstrisinin toplam piyasa değeri ise CoinMarketCap (CMC) verilerine göre 1,06 trilyon dolar seviyelerine ulaştı.

Gün içerisinde Nexo entregrasyonu haberinin duyurulması sonrası yükselişe geçen NEAR, BTC’nin de yönünü yukarı çevirmesi ile değer artışlarına hız kazandırdı. NEAR, kaydettiği son değer artışları ile 1,23 dolar seviyelerine ulaştı.

Saatler İçerisinde Yüzde 8’e Yakın Değer Artışı

Blockchain tabanlı kripto kredi platformu Nexo, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile NEAR entegrasyonunu duyurdu. Nexo, platformuna NEAR ağını entegre ettiğini açıkladı. NEAR Protocol (NEAR), entegrasyon haberinin duyurulması ile birlikte yükselişe geçti ve kripto para piyasasının gün içerisinde yönünü yukarı çevirmesinin ardından da değer artışlarına hız kazandırdı.

Saatler içerisinde %10’u aşan bir değer artışı kaydeden NEAR, kaydettiği son yükselişlerin ardından 1,23 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Gün içerisinde güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayan NEAR’ın piyasa değeri de son yükselişler ile birlikte 1 milyar dolar seviyelerini aştı.

Entegrasyon haberi sonrası güçlü bir yükseliş başlatan NEAR, günün öne çıkan kripto para birimleri arasında yer aldı. NEAR, CMC verilerine göre piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında, yüzdelik olarak günün en çok yükselen kripto para birimleri arasına girdi.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI