X


En Büyük Üçüncü Ethereum Balinası, Bu Metaverse Token’ları İle Cüzdanını Doldurdu!

Kripto balinası, blockchain monitörüne yansıyan bilgilere göre 14 milyon dolar değerin üç altcoin satın aldı.
19:03
19 Ocak 2022
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bir dev balina yakın zamanda MANA ve SAND dahil olmak üzere üç altcoin satın almak için 14 milyon dolardan fazla sermaye harcadı. Kripto balinası, blockchain monitörüne yansıyan bilgilere göre 14 milyon dolar değerin üç altcoin satın aldı.

Balina MANA, SAND ve CQT Aldı

Ethereuö2un Light adlı üçüncü en büyük balinası, başka bir satın alma çılgınlığına girişti. Toplam maliyeti 14.1 milyon dolar değerinde üç altcoin Light balinasının cüzdanına eklendi. En zengin Ethereum cüzdan adreslerini ve etkinliklerini takip eden bir blok zinciri işlem izleyicisi olan WhaleStats’ta alınan verilere göre Light 642.999 Decentraland (MANA) coin aldı. MANA, Ethereum tabanlı bir metaverse evreninin yerel varlığıdır ve şu anda 2.8 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bununla birlikte 426.000 SAND balina cüzdanına aktarıldı. The Sandbox, blok zinciri tabanlı bir metaverse evrenidir ve SAND platformun yerel kripto para birimidir. SAND fiyatı bu yazının kaleme alındığı sırada 4.27 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürüyor.

Son olarak ise Light, yaklaşık 3.090.000 CQT satın aldı. CQT, geliştiricilerin önde gelen birkaç blok zinciri platformundan veri çekmesine imkan tanıyan bir uygulama programlama arabirimi sağlayan Kovalent ağının yerel kripto varlığıdır. CQT, şu anda 0.60 dolardan işlem görüyor.

Balinanın Sahip Olduğu Diğer Kripto Varlıkları

Şu anda 4.3 milyar doların üzeri değerinde bir kripto varlığına sahip olan Light cüzdanı, metaverse tabanlı token’lara yönelmiş durumda. Balina daha önce 1.1 milyo ndoların üzerinde GALA token, 2.45 milyon doların üzerinde OMG token, 24.1 milyon doların üzerinde LINK ve 86.4 milyon dolar değerinde Wrapped Bitcoin (WBTC) satın aldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar