reklamı kapat

Efsanevi Analist: Bitcoin’in Vakti Sınırlı!

Peter Brandt'a göre Bitcoin yakında kendisini ispat etmek zorunda kalacak.
23:00
26 Mart 2020

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) şu sıralar oldukça zor günlerden geçiyor ve fiyat son 10 gün içerisinde ciddi bir toparlanma yaşasa da yatırımcıların güvenleri tam anlamıyla tazelenmedi.

Bitcoin’in bir gün içerisinde 3.800 dolara kadar düşmesi sadece kurumsal değil aynı zamanda bireysel yatırımcıları da korkuttu ve endişeye sürükledi. Birçok uzman isim Bitcoin’in bir kriz ortamında yükseleceğini öngörse de, yaşanan krizde bunun tam tersinin gerçekleşmesi BTC’nin amacına ulaşamadığını gösterdi.

Peter Brandt’tan Önemli Bitcoin Yorumu

Uzmanların bir kısmı yine de ilerleyen haftalarda BTC’nin yavaş yavaş etkisini göstereceğini ve yaşanan paniğin eşi benzeri olmayan bir durum yarattığını savunuyorlar. Daha önce Bitcoin tahminleri ile her defasında haklı çıkan efsanevi analist Peter Brandt ise yatırımcılara oldukça kritik bir açıklamada bulundu.

Kendisine gelen “Bitcoin’in neden icat edildiğini kanıtlaması için 24 ay gibi bir süresi kaldığı fikrine katılıyor musunuz?” sorusuna yanıt veren Brandt, pek iç açıcı konuşmadı.

Peter Brandt cevap olarak yayınladığı tweet’inde, Bitcoin’in kendisini ispatlamak için bundan bile az bir süreye sahip olduğunu vurguladı.

Aslında Brandt Bitcoin’in yakında kendisini ispatlamak zorunda kalacağını belirtse de, yapılan araştırmalar uzun vadede yükselişin garanti olduğunu gösteriyor. Bitcoin fiyatının 2044 yılı itibariyle 350.000 dolara çıkacağını belirten Kraken kripto para borsasının araştırmacıları, Brandt’ın aksine BTC’nin kısa sürede kendisini ispat edip yoluna devam edeceğini düşünüyorlar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.