X


Düşüş Dalgası Sürerken Bu 5 Altcoin Patlama Yapabilir!

Kripto para piyasasında düşüş hakim olsa da analiste göre bu 5 altcoin Ocak ayı için en iyi seçim olabilir ve yükseliş yaşanabilir.
10:43
8 Ocak 2022

Korku ve Açgözlülük Endeksi şu anda aşırı korku bölgesinde bulunuyor ve Bitcoin ile birlikte hemen hemen tüm kripto para birimleri kırmızıda ilerlemeye devam ediyor. Ancak piyasanın popüler analistleri arasında yer alan Joe Parys, bu beş altcoin’in Ocak ayında 10 kata kadar artış potansiyeli olduğunu düşünüyor.

Pulse X (PLSX)

Analistin değindiği ilk altcoin olan Pulse X’i aslında genel çoğunluk PulseSwap olarak tanıyor. Proje, bir isim değişikliğine gidiyor, adını Pulse X ve ticker’ını da PLSX olarak değiştiriyor.

Proje bu adım için 400 milyon dolar değerine token’ı feda ediyor ve bu rakamın yakın zamanda %5 daha artacağı ifade ediliyor. Dolayısıyla Pulse X yaklaşık olarak yarım milyon dolar harcayarak yeni bir oluşma gidiyor. Bu aşamanın bitmesi için ise 2 aylarının kaldığı biliniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Dolayısıyla analist bu kripto para biriminin uzun vadede çok kazandıracağını düşünüyor ancak kısa vadede gelebilecek borsa listelenmelerinin kripto para biriminin fiyatını 10 kata kadar arttırabileceğini de sözlerine ekliyor.

DOTPad

Analiste göre bahsedilmesi gereken ikinci potansiyel altcoin BlueZilla ekosisteminde yer alan DOTPad olarak karşımıza çıkıyor. DOTPad, substrate ile ilgili her şey için birleşik bir kitle fonlaması platformu sağlayarak gelecekte Kusama ve Polkadot ekosistem projelerine; gelişimlerini başlatma, kullanıcı tabanlarını büyütme ve gelişimlerini hızlandırma aracı sağlamayı hedefliyor.

Yapılan açıklamalara göre DotPad, şimdiye kadarki en büyük kamu tahsisini yapmayı planlıyor ve kripto para birimini almanın yollarının, NFT lansmanı, Etapad ve BSCpad gibi projeleri kontrol etmekten geçiyor.

Artem

Analistin listesindeki üçüncü altcoin olan Artem, aslında bir NFT projesi olarak nitelendirilebilir. Proje, çağdaş sanat, lüks koleksiyon ürünleri ve sınırlı sayıda NFT’lerin satın alınmasını kolaylaştıran bir platform yaratmayı ve bu platformda kendi token’ın kullanılmasını sağlamayı hedefliyor.

Artem token’ın IDO fiyatının 0.045 dolar var ve ilk piyasa değeri 3 milyona yakın. Ayrıca token’ın toplam arzı 1 milyar adet olacak ve bunun sadece 20 milyon adedi IDO’da sunulacak.

Analiste göre bu kripto para birimi NFT’lerde tutarlı bir büyümenin devam etmesi halinde artış potansiyelini koruyabilir.

Lockness (LKN)

Lockness, kripto alanındaki kullanıcılar için güvenli bir harcama ortamı sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca Lochness, dünyanın her yerinden kripto kullanıcılarına güvenlik ve benimseme kolaylığı sağlamayı hedefliyor.

Yapılan açıklamalara göre projenin, P2P emanet hizmetleri için, mal ve hizmet alışverişinde kripto gönderip almak için güvenli, hızlı ve uygun yöntemler sağlayan bir başlangıç geliştirmeleri var.

Lochness, hızlı büyüyen GameFi, NFT, metaverse ve geleneksel ekosistemi, diğer kullanım durumları ve ötesinde güvenilir çevrimiçi-çevrimdışı işlemlerle güçlendiriyor. Analiste göre proje, bu süreci çok daha kolay hale getirecek.

Verve

Önümüzdeki iki hafta içinde kullanıcı ile buluşacak olan beşinci ve son kripto para birimi başka bir Bluezilla projesi olan Verve. Kullanıcılar, herhangi bir doğrulama veya minimum eşik olmadan kazanmak için bir stream gerçekleştirebilir. Ayrıca kullanıcılar, izleyiciyle doğrudan bağlantı kurabilirler, büyüyebilirler ve daha fazlasını kazanabilirler.

Ayrıca kullanıcıların YouTube, Twitch, TikTok’taki akışlarını yansıtabilmeleri ve gelirlerini en üst düzeye çıkarmak için izleyicilerini Verve’e çekmeleri  için “akış yansıtma” adı verilen bir sistem de olacak.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar