Dikkat! Bu Altcoin Google Aramalarında Rekor Kırıyor! Eylül’de Fırtınalar Kopacak!

 Kripto kışı hız kesmeden devam ederken, yatırımcılar güncellemeleri ve yeni projeleri ile sürpriz fiyat artışı kaydedebilecek altcoin'lere odaklandı. 
12:30
9 Eylül 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

 Kripto kışı hız kesmeden devam ederken, yatırımcılar güncellemeleri ve yeni projeleri ile sürpriz fiyat artışı kaydedebilecek altcoin’lere odaklandı.

BONE, İlgi Odağı Oldu: Eylül’de Shibarium Geliyor!

Google Trend verileri, Shiba Inu ekosistemi Bone ShibaSwap’ın yönetim tokeni BONE’e yönelik talebin inanılmaz seviyelere ulaştığını ortaya koydu. Google aramalarında “BONE Token Nasıl Satın Alınır” ifadesi rekor kırıyor. Analistlere göre, BONE‘nun yatırımcının ilgisini çekmesinin birkaç nedeni bulunuyor. Öncelikle, merakla beklenen Shibarium lansmanı bu süreçte büyük rol oynuyor. BONE aramalarının artmasının ilk ve en önemli nedeni, Shibarium lansmanı. Shibarium katman-2 çözümünün geliştirilmesinde yer alan bir blok zinciri hizmet sağlayıcısı olan Unification XFUND tarafından sağlanan son güncellemeye göre, Shibarium Public Beta Testnet üçüncü çeyrekte başlayabilir. Eylül, 3. çeyreğin son ayı olduğundan, Shiba Inu topluluğu, Shibarium’un lansmanı hakkında son dakika haberlerini bekliyor olabilir.

BONE, Shibarium katman-2 Network’te önemli bir kullanım durumuna sahip. BONE, Shibarium için yerel bir “Gas Token” görevi görecek, yani Shibarium ağındaki her kullanıcının herhangi bir işlem yapmak için bir BONE’a ihtiyacı olacak. Shibarium’da ekosisteminde BONE’nun kullanım durumu göz önüne alındığında, Shiba Inu topluluğu, Shiba Inu’ya kıyasla çok daha sınırlı sayıdaki BONE tokenlerini almak için acele ediyor. Toplamda,  230 milyon BONE token bulunuyor. Analistlere göre,  Shibarium ağının başlatılmasıyla BONE fiyatı yeni zirvelere ulaşabilir.

Ralli ve Yeni Listelemeler, Devam Ediyor!

Olumsuz piyasa koşullarına rağmen, BONE geçtiğimiz iki haftada inanılmaz bir performans sergiledi. Dünyanın en büyük bağımsız kripto para veri izleme sitesi CoinGecko, BONE’un değerinin son 14 gün içinde %100’ün üzerinde arttığını bildirdi. 25 Ağustos’ta BONE fiyatı 0,8360 dolardı. Yoğun talep nedeniyle, BONE’nin değeri sadece beş günde neredeyse üç kat arttı. BONE, 30 Ağustos 2022’de 2,33 dolarlık rekor seviyeye ulaştı. Bu ralliyi takiben, BONE hafif bir düzeltme yaşadı. BONE, son 24 saatte %6 artışla 1.73 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi ise 18.257.215 dolar (18.25 milyon)

Hong Kong merkezli üst düzey borsa LBANK ve Cayman Adaları merkezli kripto para borsası Bitmart dahil olmak üzere büyük merkezi kripto para borsaları BONE’u listelediler. Önde gelen kripto para platformlarından biri olan Crypto.com da kısa süre önce Shiba Inu Topluluğuna BONE’ı listeleyebilecekleri konusunda umut verdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar