X


Deneyimli Yatırımcı Peter Brandt’tan Kıyamet Öngörüsü!

Veteran isim çok sert bir piyasa düzeltmesinin kaçınılmaz olduğunu aktardı.
20:10
3 Mayıs 2021

Deneyimli yatırımcı ve uzman isim Peter Brandt, Bitcoin ve diğer kripto paraların çok sert bir piyasa düzeltmesinden geçeceğini iddia etti. Bu düzeltmenin kaçınılmaz olduğunu aktaran veteran isim, yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Peter Brandt: Yatırımcılar Kıyamet Gününe Hazır Olmalı

Lider kripto para birimi Bitcoin’in son dönemlerdeki inanılmaz performansına bakıldığında sert bir düşüş öngörüsü oldukça zor gözüküyor. Ancak Brandt, yatırımcılara tüm varlıklarını kaybedebileceklerini söyledi.

Brandt’ın bu iddiasını destekleyen herhangi bir teknik veri veya temel bir neden bulunmuyor. Ancak popüler isim; insanların servetlerini, miraslarını ve birikimlerini kaybedebileceğini belirtti. Brandt’a göre en büyük kaybedenler, kripto para birimlerini gerçekten anlamayanlar ve yüksek kaldıraçlı işlem yapan yatırımcılar olacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Peter Brandt, 2018 yılının ayı piyasasını doğru bir şekilde tahmin etmesiyle tanınsa da Bitcoin ve XRP gibi bazı kripto para birimleri hakkındaki son öngörüleri yanlış çıktı. Brandt, geçtiğimiz yılın mart ayında pandemi kaynaklı piyasa erimesinin ardından Bitcoin’in 100.000 dolar hedefine çok uzak olduğunu ve değerinin sıfıra düşme olasılığının daha yüksek olduğunu iddia etmişti. Ancak Brandt’ın tahminine rağmen, lider kripto para birimi Bitcoin, o tarihten bu yana %1.100’ün üzerinde artış kaydetti.

Veteran İsmin İddiası Ne Kadar Gerçekçi?

Bitcoin, Ethereum, XRP, Binance Coin ve diğer kendini kanıtlayan kripto para birimleri için mevcut piyasa koşulları alarm sinyalleri vermiyor. Ancak Bitcoin, 64.600 dolarlık ATH’sinin ardından kısa bir süre önce 50.000 doların altına düştü. Sektörde saygı duyulan isimlerden biri olan Peter Brandt’ın görüşü, geniş çapta paylaşılmayan cesur bir görüş olarak yorumlanıyor. Sonuç olarak, bu iddianın ne kadar gerçekçi olduğu konusunda şu an için bir varsayım bulunmuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar