X


‘Crypto’ Filmi 2019’da Vizyona Giriyor, Başrolde Kimler Var?

Hollywood sonunda kripto paraların farkına vardı. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip Crypto filminin 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.
21:00
16 Ağustos 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Ünlü oyuncular Kurt Russell ve Alexis Bledel’in rol aldığı kripto para temalı ‘Crypto’ filminin post prodüksiyon aşamasında olduğu açıklandı. Filmin prodüktörleri “verilen mesajın genel olarak olumlu olduğunu”, buna rağmen ‘Crypto’nun suç ve yolsuzluk temalı bir gerilim filmi olduğunu bildirdi.

Ünlü ikiliye yan rollerde Luke Hemsworth ve Beau Knapp eşlik ediyor. Filmin prodüktörleri Jordan Yale Levine ve Jordan Beckerman Inverse’e verdikleri röportajda kendilerini “gerçek anlamda kripto para uzmanı olarak görmediklerini” kaydetti. Yale Levine:

İkimiz de bu işle amatör olarak uğraştık. Kendimizi uzman olarak tanımlayabilir miyiz bundan emin değilim. Derin araştırmalara girişerek konuyu ayrıntılandıran esas kişiler yazarlarımızdı. Filmin sahici olduğundan emin olmak için gerçek anlamda konunun uzmanı oldular.

Umarız kripto paralar uzun süre hayatımızda olur. Filmi bu yüzden yapmak istedik. Gelip geçici bir heves peşinde değiliz. Kriptoların uzun süre aramızda olacağını umuyoruz.

Inverse’ün haberine göre “Crypto sıkı kripto para tutkunlarını tam olarak tatmin etmeyebilir” ve gelecek yıl çıkması beklenen film “kararlık kripto para bağlantılarının arka planda olduğu klasik bir suç gerilim filmi.” Beckerman filmin iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olduğunu düşünüyor.

Bledel Emmy ödülü kazandı. Kurt Russell bir efsane. Bence çok güçlü bir kadro bir araya geldi.

Hollywood Reporter’ın haberine göre Crypto filmi, New York’un merkezden uzak bir bölgesinde yaşayan genç bir kara para aklama ajanı (Knapp) hakkında. Ajanın babası (Russell) ve kardeşi (Hemswroth) aile çiftliğini ayakta tutmaya çalışırken ajan kripto paraların dahil olduğu karman çorman bir yolsuzluk ve dolandırıcılık ağını araştırmakla görevlendiriliyor. Son olarak Yale Levine filmin %95’ini taşrada çektiklerini, New York’ta birkaç günlük bir çekim yaptıklarını belirtiyor.

Şayet film başarıya ulaşırsa kripto paralar insanların gözünde daha çok meşruiyet kazanabilir ve benimsenebilir.

Kaynak: Bitcoin.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar