X


Conflux Network Coin Nasıl Alınır?

Conflux Network Coin Nasıl Alınır?
19:00
23 Haziran 2021

Conflux, blokların ve işlemlerin paralel olarak yürütülmesine izin veren, bir İş Kanıtı (PoW) blok zinciri ağıdır.

Conflux Network (CFX) Nedir?

Conflux Network (CFX); varlıkların ve verilerin sınırlar, protokoller ve uygulamalar arasında güvenli akışını sağlayan Asya ve Batı ekonomileri arasında köprü görevi gören halka açık bir blok zinciridir. Conflux protokolü; sıfır tıkanıklık ve düşük ücretlerle hızlı, ölçeklenebilir ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefler. Genel merkezi Pekin’de bulunan Conflux, küresel operasyonlarını dört kıtaya yayılmış bir ekiple gerçekleştirir.

Conflux ekibi Toronto ve Lagos lokasyonlarında ile operasyonlarını genişleterek önemli bir adıma imza attı. Platform; güvenlik, ölçeklenebilirlik, ve merkezsizlik mekanizmalarını optimize eden bir Tree-Graph teorisine dayanır. 2018 yılında Conflux Vakfı kuruldu ve çığır açan konsensüs mekanizmasına dayalı bir altyapı oluşturmadına fon topladı. Çin sınırları içerisinde tek kamuya açık ve izinsiz blok zinciri olan Conflux Network, hükümetle birlikte Blockchain altyapısı ve uygulamaları ana labaratuvarında eğitim ve araştırmalarını yürütüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

CFX Coin Nereden Alınır?

CFX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Conflux Network Coin; an itibarıyla Binance platformunda CFX/BTC, CFX/BUSD ve CFX/USDT işlem çiftlerinde aktif bulunuyor. CFX, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 0.23 dolardan alım satım işlemi görüyor.

CFX Coin’i Binance üzerinden satın almak için platforma üye olmak gerekir. Üyeliğin tamamlanmasının ardından hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi gönderilir. Hesap cüzdanına bakiye aktarımı ile birlikte alım işlemi için gereklilikler yerine getirilmiştir. Conflux Network Coin, yukarıda belirtilen üç işlem çiftinden de satın alınabilir. CFX Coin’i USDT paritesi üzerinden satın almak için CFX/USDT arayüzüne gidilir. Bu arayüzde limit sekmesinde görülen miktar kısmının belirtilmesiyle “CFX Al” emri girilir. Bu emir ile alım işlemi gerçekleşmiş olur.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar