reklamı kapat

CoinTürk 5. Yılında Desteğinizle Gücünü Arttırıyor

17:25
26 Şubat 2018
  • Levent KurtLevent Kurt

2014 yılı Mart ayında başladığımız bu yolculukta 4 yılı geride bıraktık ve 5. yılımıza girdik. Okurlarımızdan gelen büyük destek ile gün geçtikçe daha da büyüyerek Türkiye kripto para eko sisteminde öncüler arasında yer aldık.

5. yıla girdiğimiz bu günlerde sizinle bazı istatistikler paylaşmak istiyoruz.

CoinTürk olarak 10 kişilik yazar ekibimizle günlük ortalama 10 güncel makale yayınlıyoruz. Sitemizi ziyaret eden kullanıcı sayısı ise günlük 30,000 civarında seyrediyor, bu rakam Türkiye’de kripto paraların ve blockchain teknolojilerinin artık ne denli önemli olduğunu gösteriyor.

Öte yandan ilk zamanlarımızda binli rakamlarla ifade edebileceğimiz aylık sayfa görüntüme sayımız ise şu anda milyonlara ulaştı, 2018 yılı itibariyle aylık 1,500,000’u aştı. CoinTürk, Alexa dünya sıralamasında ilk 50bin içinde yer alırken, Türkiye’de ise ilk 2bin sitenin arasında yer alıyor.

2014 yılından bu yana bakıldığında; güncel haber, araştırma makalesi, teknik analiz ve araştırma yazıları gibi farklı çeşitlilikte 3000’in üzerinde makale yayınladık. Bu süre zarfında sizlerden 10binlerce e-posta aldık ve elimizden geldiğince bir çoğunu cevapladık. Sosyal medyada ise takipçilerimizin sayısı 1obinleri aştı.

2016 yılında faaliyete geçen CoinTürk Store’da ise bugüne kadar sizlere; fiziksel coin’ler (Bitcoin, Ethereum, Litecoin), kitaplar, koleksiyon ürünleri, t-shirt’ler ve donanım cüzdanları olmak üzere binlerce ürün gönderdik.

Ayrıca şirket çatısı altında bulunan Bitcoinadam.com ile de bu zamana kadar yüzlerce farklı kullanıcıya danışmanlık yaptık ve üniversitelerde sayısız eğitime katıldık. Ekibimiz 4. yılı geride bıraktığımız bu döneme kadar sayısız konferans ve seminere katılarak meraklıları bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye çalıştı ve çalışmaya devam edecek.

Bu sisteme gönül vermiş kişiler olarak elimizden geleni yapmaya ve sizlerin de desteğiyle Türkiye Bitcoin topluluğunu bilinçlendirmeye devam edeceğiz.

Bu yolculukta bizi yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza sonsuz teşekkürler..

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER
  • Kripto Para Platformu
    1 sene önce

    Kripto Para Platformu olarak, Coin-Turk ailesine bu zamana kadar verdiği güzel hizmetler için teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

    14