X


Coinbase’de Neler Oluyor, Ripple Listelenecek Mi?

Geçtiğimiz günlerde listelemeyi düşündüğü 31 kripto parayı duyuran Coinbase'de XRP'ye yer var mı?
23:00
9 Aralık 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase 7 Aralık 2018 tarihinde kripto severleri bir hayli heyecanlandıran bir açıklama yapmıştı. Bazı kullanıcıların tepkisini toplayan bu açıklamaya göre Amerika merkezli borsa, platformda listelenmesi düşünülen otuz bir dijital varlığı duyurmuştu. Önceki liste henüz tamamlanmadan yeni bir listenin ortaya çıkması bazı kullanıcıların tepkisini çekti. Ripple yatırımcılarıysa uzun süredir devam eden bekleyişlerini sürdürüyor.

Coinbase’in pro versiyonu birçok kripto paraya göre “daha az bilinen” dört ERC20 token’ini listelemişti. Sağlam temellere dayanan sağlam projelerin kripto paraları yerine bu altcoin’lerin tercih edilmesi kullanıcıların eleştirisine maruz kalmıştı. Bu 4 token; Civic (CVC), District0x (DNT), Loom Network (LOOM) ve Decentraland (MANA).

Aşağıda verilen bir kullanıcıya ait Twitter gönderisi verilen tepkilere örnek niteliğinde:

Civic ve Mana’nın listelenmesi tamamıyla bir şaka olmalı. Coinbase bugün bütün güvenilirliğini yitiriyor. Bu her iki proje de kelimenin tam anlamıyla zombi projeler. Gerçekten çok şaşırdım.

Ripple için umut ışığı

Borsa tarafından açıklanan yeni listede XRP’nin bulunduğunu görüyoruz. Bu durum geçtiğimiz ocak ayından beridir Ripple’ın Coinbase’de listelenmesini bekleyen XRP severlere umut oldu. Son zamanlarda gösterdiği başarılı performansı ardından kripto para piyasasının iki numarası haline gelen Ripple haberin hazırlandığı sırada 0,3166 dolardan işlem görüyor. Önemli kuruluşların övgüsünü alan altcoin imza attığı başarılı ortaklıklarla gündemden düşmüyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar