Coinbase, Bu Yılın İlk Yarısında 20 Yeni Kripto Para Birimini Listeledi

Coinbase, bu yılın başlarından bu yana 20 yeni kripto para birimi için cüzdan hizmeti sunmaya başladı.
18:00
7 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase’in cüzdan uygulaması Coinbase Wallet şimdi 30’u aşkın farklı kripto para birimini destekliyor.

İçerik Rehberi

Coinbase Wallet

San Fransisco merkezli kripto para cüzdan sağlayıcısı Coinbase Wallet, 2019 yılının ilk yarısında 20 yeni kripto para birimini listeleyerek  desteklediği kripto para sayısını 30’un üzerine çıkardı. Coinbase Wallet’ın desteklediği bazı popüler kripto paralar şu şekilde: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, XRP, Augur (REP), ZCash (ZEC), Stellar Lumens (XLM), Dogecoin (DOGE), Tezos (XTZ), FOAM (FOAM), Kin (KIN) ve Maker Dai (MKR).

Şirket yaptığı açıklamada Coinbase Custody’nin 2019 yılının ilk yarısında müşterilerinin platformda listelenmesini istediği  kripto para birimleri için çalışmakla meşgul olduğunu duyurdu:

Kullanıcılarımızdan gelen talepler, yeni kripto paraları listeleme motivasyonumuzun en büyük itici gücü. Kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu kripto paralara öncelik veriyoruz.

29 Mart’ta Coinbase Custody’nin Tezos (XTZ) için staking hizmetini başlattığını duyurmuştuk. Bu haberin ardından Tezos yükselişe geçmiş ve neredeyse %18’lik bir artış yaşamıştı. Ayrıca Coinbase, nisan ayında resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla EOS, Augur ve Maker’ı da listelediğini de duyurmuştu.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, mümkün olduğunca daha fazla kripto para listeleyerek kripto para alım satım işlemlerini kolaylaştırmayı, depolamaları ve transfer işlemlerini olabildiğince sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda Coinbase, 1 Mayıs’ta Dogecoin’i, 2 Mayıs’ta ise Kin’i Custody platformunda listelediğini duyurmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar