X

Coin Bureau Açıkladı: Bu Kripto Para Çok Kısa Sürede Ralli Yapabilir!

Coin Bureau, yaptığı son açıklamalarda bir kripto para biriminin 2022 Ocak ayından önce bir ralli yapacağını düşündüğünü dile getirdi.
11:10
24 Kasım 2021

Popüler kripto YouTube kanallarından olan Coin Bureau, yaptığı son açıklamalarda bir altcoin’in 2022 Ocak ayından önce bir ralli yapacağını dile getirdi ve bunun 3 sebebini açıkladı. Analiste göre önümüzdeki 5 hafta içinde Harmony (ONE) bir ralliye başlayacak…

Son Gelişmeler

Harmony, kullanıcılara hem fungible hem de non-fungible dijital varlıklar için pazar yerleri oluşturmada yardımcı olarak merkezi olmayan ekonomileri güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciridir. Coin Bureau, “Ethereum katili” olarak adlandırdığı Harmony’nin, Ethereum 2.0‘ın gelecekteki özelliklerinin çoğunu zaten şimdiden uyguladığını vurguluyor.

Bu noktada analist, “Harmony aslında Ethereum 2.0’a benziyor. Bunun nedeni, Harmony’nin akıllı sözleşmeler için Ethereum Sanal Makinesi’nden yararlanması ve dört parçadan oluşan parçalı bir Proof of Stake blok zinciri kullanmasıdır.” sözlerini kullanıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak yatırımcı son güncellemeler nedeniyle ONE fiyatında meydana gelen son fiyat artışlarına da değindi. Özellikle, Ağustos ayında Harmony, Chainlinkprice feed’lerinin Harmony testnet ile entegre olduğunu duyurdu.

Öte yandan Eylül ayında Harmony, wrapped Bitcoin‘i Harmony’ye getirmek için Anyswapcross-chain DEX ile ortaklık yaptığını açıkladı. Kısa bir süre sonra platform, Ethereum’un lider katman 2 ölçekleme çözümü ile Harmony ve Polygon arasında doğrudan bir köprünün açıldığını duyurdu. Son olarak ise Kasım ayında Times Meydanı’nın ikonik dijital reklam panolarında projenin reklamının yapıldığına şahit olduk.

Dolayısıyla tüm bu haberlerle birlikte analiste göre ONE, yeni bir tüm zamanlar rekoru kırabilir.

ONE Fiyat Analizi

Her ne kadar ONE’ın bir ivme kazanacağı düşünülse de son zamanlarda kripto para biriminin düşüş yaşaması ile ilgili olarak Coin Bureau 3 neden sıralıyor. İlk olarak analist, kripto pazarının geri kalanının da düşüş yaşadığını ve Bitcoin’i takip ettiğini ifade ediyor.

İkinci olarak ise Harmony Foundation’ın devasa ekosistem fonu büyük olasılıkla önemli miktarda satış baskısına neden oluyor.

Son neden ise ONE’ın hak etme programında son zamanlardaki uçurumdan kaynaklanmaktadır:

Muhtemel olmasa da bu kazanılmış ONE kripto paralarından bazılarının satılmış olması, ONE’ın fiyatını baskılayan satış baskısını daha da artırmış olabilir.

Bu noktada son olarak analist, “Uzun vadeli teknik analizim, bu yılın sonunda veya gelecek yılın başlarında ONE’ın  50 sente ulaşabileceğini gösteriyor.” sözlerini kullanıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar