X

Chainlink (LINK) Yatırımcılarının Gözü Bu Seviyede

LINK fiyatındaki düşüş devam edecek mi?
19:22
5 Eylül 2020

2020 yılında yakaladığı yükseliş ile herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başaran Chainlink, tahmin edileceği gibi çok sert bir düşüş yaşadı ve hala düzeltme evresini tam olarak tamamlayabilmiş sayılmaz. 20 doların üstüne çıkarak tüm zamanların rekorunu kıran LINK, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 12,30 dolardan işlem görmekte.

LINK fiyatı 12 dolara kadar düşse de bazı yatırımcıların dip noktanın burası olmadığını düşünmekte ve vurgulamakta. Chainlink’in 2020 yılında yakaladığı yükseliş birçok yatırımcının iştahını kabartmış ve 20 dolar seviyelerinden bile alım yapanlar olduğu görülmüştü.

LINK 10 Doların Altına İnebilir

Uzmanlar ise LINK fiyatının 12 dolar ile 10 dolar seviyelerinin altına inmesi durumunda geri dönüşü olmayan bir düşüş trendine başlayabileceğini vurgulamakta. Araştırma firması Santiment tarafından aktarılan verilere bakıldığında da LINK ağında uzun süredir hareketsiz olan token’ların da harekete geçtiği ve rekor kırdığı görülüyor.

Bu da LINK balinalarının artık satış yapmaya başladığı anlamına gelmekte.

Eğer LINK fiyatı balinaların satışı ile 10 dolar altına inerse, yıl başında 2 dolar seviyeleri sıradaki hedef olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar