X


Bu Orta Ölçekli Altcoin, Teşvik Programının Açıklanmasının Ardından Yükseliyor!

DeFi odaklı bir akıllı kontrat projesi olan Fantom, 318,000,000 dolarlık bir teşvik programından sonra yükselişe geçti!
14:30
3 Eylül 2021

318.000.000 dolarlık bir teşvik programı, kripto varlığı Fantom‘un (FTM) hızlı yükselişini tetikliyor.

Fantom Ekibi Neler Söylüyor?

Market cap verilerine göre 70.sıradaki akıllı sözleşme platformu Fantom’un arkasındaki ekip, fonları platoformda yapılandırmak isteyen geliştiricileri destekleyeceklerini söylüyor.

“…Kullanıcılar, geliştiriciler ve ağ arasındaki teşvikleri birbirleri ile uyumlu hale getirmek için farklı türde bir program sunmaya karar verdik. Fonların nereye tahsis edilmesi gerektiğine, protokolün oluşturulması için sağlanıp sağlanmayacağına veya likidite madenciliği için kullanılması gerekip gerekmediğine karar verecek en iyi kişilerin geliştiricler olduğuna inanıyoruz. Sık Kullanılanları oynamak ve kaynaklarımızın çoğunu bir avuç Protokole sunmak yerine, bunu Fantom‘da konuşlandırılacak her geliştirme ekibine açıyoruz.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Protokol ekipleri, Fantom Vakfı’ndan ödüller için başvurabilecekler. Onay üzerine, protokoller ilk iki aylık bir uçurumun ardından aylık ödülleri almaya başlamayı bekleyebilir.

Akıllı sözleşme platformunun teşvik programı ile birlikte Coinbase, yakın zamanda FTM’yi dijital cüzdanına entegre etti; bu, Coinbase kullanıcılarının Fantom ağı ile kolayca etkileşime girmesine ve merkezi olmayan uygulama yelpazesini (Dapps) kullanmasını sağlayacak.

CoinGecko‘ya göre FTM, son düşüşünden önce, geçen haftaki 0,42 $’lık yerel dip seviyesinden %137’den fazla yükselerek 0,93 dolar seviyelerinden işlem görmeye başlamıştı.

Kısaca Fantom Coin Nedir?

FTM, Güney Kore’nin en tanınan bilgisayar uzmanlarından biri olan Dr Ahn Byung tarafından geliştirilen bir DeFi projesidir. Fantom, DeFi tabanlı uygulamaların kullanımlarını kolaylaştırmayı amaçlar. ERC20 konumunda olmasına rağmen Fantom, saniyede binlerce işlem yapabilme iddiasıyla piyasaya giriş yapmıştır. Diğer projelerden farklı bir konsensüs modeli olan FTM, Lachesis adında bir sistem kullanmaktadır.

Yazının yazıldığı an itibariyle, CoinMarketCap’te 64.sırada yer alan Fantom, 0,86 dolar seviyelerinden işlem görmektedir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olduklarından ötürü risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar