f Bu Altcoinde Balina 12,3 Milyon Dolarlık Çekim Yaptı! Binance Borsasındaki Harekete Dikkat! › COINTURK

Bu Altcoinde Balina 12,3 Milyon Dolarlık Çekim Yaptı! Binance Borsasındaki Harekete Dikkat!

Özet

  • MKR Coin balinası bugün Binance borsasından 12,3 milyon dolarlık altcoin çekti.

  • Balina hareketi fiyatın günlük zirvesine ulaşmasını sağladı.

  • MKR Coin dar aralıkta işlem görmeye devam ediyor.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
17:50
4 Eylül 2023

Kripto para balinaları ayı piyasalarında sessizleşir ve ayı sezonunun sonuna doğru birikime başlarlar. Son hareket heyecan vericiydi. Milyon dolarlık çekimle birlikte popüler altcoinin fiyatının hareketlendiğini gördük. Peki ilgili altcoin için bu ne anlama geliyor? Güncel fiyat tahminleri bize ne söylüyor?

Maker Coin Balina Hareketleri

Önemli bir MKR Coin balinası (0x47…5005) bugün Binance borssından 12,3 milyon dolar değerinde 11.231 MKR Coin çekti. Bu hareketi gören yatırımcılar MKR için net birikim sinyalleri aldığı için fiyat yükselişe geçti. Balina ayrıca 23 Ağustos’tan bu yana Binance borsasından UNFI, LPT ve TRB çekimleri yaptı. Borsalardan kişisel cüzdanlara yapılan çekimler genelde uzun vadeli birikim sinyalleri olarak kabul edilir. Eğer rakam yüksekse ilgili kripto para için yatırımcılar bunu balinanın yükseliş beklentisine yorar.

Günce 1.138 dolarda başlayan MKR Coin fiyatı bu haberle 1.185 dolara kadar tırmandı. Ardından gelen kar satışları fiyatı 1.083 dolara itti. Fiyat şimdiyse dip ve tepenin tam orta aralığında alıcı bulmaya devam ediyor.

MKR Coin Yorumları

Maker (MKR) Coin fiyatı 1.000 dolarlık destek seviyesini başarıyla koruyor. Ayılar da direnç seviyesini savunma konusunda aynı başarılı konumunu koruyor. Yani fiyat dar bir aralıkta sıkışıp kalmış durumda. Boğalar son birkaç gün içinde fiyatı defalarca düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeleri gelen satışlar nedeniyle sürdüremedi. Fiyat yükselir ve düşüş trendi çizgisinin üzerinde kapanırsa, alıcıların oyuna geri döndüğünü gösterecektir. Alıcılar fiyatı 1.227 doların üzerine taşıyıp 1.370 doları böylece hedefleyebilir.

Bunun yerine, fiyat 20 günlük EMA’nın (1.106 dolar) altında kalırsa ayıların üstünlüğü olduğunu gösterecektir. Parite daha sonra 980 dolarlık güçlü desteğe düşebilir. Yükseliş senaryosunda 1.186, 1.227 ve 1.280 dolar bölgesinde gelecek kar satışlarının boyutu önemli olacak. Düşüş için de 1.040 ve 980 dolar destekleri izlenebilir.

Elbette BTC fiyat performansı altcoinlerin yönünü büyük ölçüde etkileyen ana faktör olmaya devam ediyor. Yatırımcıların olası düşüş veya BTC rallisinde yukarıdaki seviyelere bağlı pozisyonlar alması teknik analize göre mantıklı olabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI