X


Bu 4 Altcoin Piyasaya Meydan Okudu! Yüzde 200’ün Üzerinde Artışlar Yaşandı

Piyasa değeri düşük olan bu 4 altcoin son 1 haftada %200'ün üzerinde yükseldi.
13:20
2 Ocak 2022
Bu 4 Altcoin Piyasaya Meydan Okudu! Yüzde 200'ün Üzerinde Artışlar Yaşandı

Piyasa değeri 1 milyar doların altında olan dört altcoin, yedi gün içinde katlanarak artmayı başarırken, daha büyük kripto varlıkları 2021’i mütevazı bir fiyat hareketiyle tamamladı.

Bu 4 Altcoin Uçuşa Geçti

Geçen hafta büyük kazançlar kaydeden ilk kripto para birimi, merkezi olmayan borsalarda (DEX‘ler) alım satım ve borç verme için gizlilik sağlamayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir proje olan Railgun (RAIL) oldu

Öyle ki RAIL, 31 Aralık’ta yedi günün en düşük seviyesi olan 1.33 dolardan %212’lik kazançla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.15 dolara büyük bir artış yaşadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan 2. katman ölçeklendirme çözümü Metis’de son bir haftada büyük kazanç sağlayan kripto para birimleri arasında yer aldı. Metis Protocol, önde gelen akıllı sözleşme platformunun güvenliğini korurken, Ethereum’dan daha düşük ücretler ve daha hızlı işlem süreleri sunmayı amaçlıyor.

Popüler kripto para birimi METIS, son yedi günün en düşük seviyesi olan 85.33  dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 265 dolara yükseldi ve %211’lik bir kazanç sağladı.

ERC-20 token’ı ve zincirler arası kimlik toplayıcı Litentry ağında yerel bir kripto varlığı LIT, geçtiğimiz hafta boyunca etkileyici bir performans sergileyerek büyük ir artışa imza attı.

Öyle ki LIT, son yedi günün en düşük seviyesi olan 0,001 dolardan 0,003 dolar seviyesine kadar yükselerek %200’lük bir ralli yaptı.

Bu Altcoin %320 Arttı

Göz ardı edilmemesi gereken son token ise, NFT alım satım platformundaki sanatçıları ve yaratıcıları desteklemeyi amaçlayan bir token olan OpenDAO‘dur (SOS). SOS, alım satım platformu kullanıcıları tarafından harcanan ETH miktarına göre geçen hafta yeni bir airdrop olarak yayınlandı.

Popüler kripto para birimi SOS, airdrop’un ardından %320’lik bir artış yaşarken son yedi gün içerisinde %170 artışla son sırada yer aldı.

Aynı zaman diliminde, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum (ETH) %7.40 düşerken benzer şekilde, Bitcoin (BTC) geçen hafta %5.65 düşüş yaşadı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar