f Bomba Gibi 2 Yeni Listeleme! Bu 2 Altcoin'in Binance Macerası Yarın Başlıyor! › COINTURK

Bomba Gibi 2 Yeni Listeleme! Bu 2 Altcoin’in Binance Macerası Yarın Başlıyor!

Özet

  • Binance, 36'ncı ve 37'nci Binance Launchpool projeleri Sei (SEI) ve CyberConnect (CYBER)’i 15 Ağustos'ta listeliyor.

  • Listelemenin ardından belirli paritelerde alım satım işlemleri TSİ 15.00'da başlayacak ve bazı paritelerde sıfır işlem ücreti uygulanacak.

  • 2 Ağustos'ta başlayan SEI ve CYBER token farmlama süreci 31 Ağustos'ta sona erecek.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
09:30
14 Ağustos 2023

Ürettiği hacim ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 36’ncı ve 37’nci Binance Launchpool projesi Sei (SEI) ve CyberConnect’i (CYBER) listeliyor. İki altcoin için de listeleme 15 Ağustos’ta olacak ve alım satım işlemleri TSİ 15.00’da başlayacak. İşte detaylar.

SEI ve CYBER Token Binance’de Listeleniyor

Dev kripto para borsası Binance, dijital varlıkların alım satımı için optimize edilmiş Layer 1 Blockchain’i Sei (SEI) ile birlikte geliştiricilerin sosyal uygulamalar oluşturmasını sağlayan bir Web3 sosyal ağı olan ve 36’ncı Binance Launchpool projesi CyberConnect‘i (CYBER) listeliyor. Listeleme kapsamında CYBER/BNB, CYBER/BTC, CYBER/FDUSD, CYBER/TRY, CYBER/USDT, SEI/BNB, SEI/BTC, SEI/FDUSD, SEI/TRY ve SEI/USDT paritelerinde alım satım işlemleri 15 Ağustos’ta TSİ 15.00’da başlayacak.

Buna ek olarak Binance Spot Grid, işlem başlangıç saatinden sonraki 48 saat içinde CYBER/BTC, CYBER/USDT, SEI/BTC ve SEI/USDT pariteleri için etkin hale getirilecek. Kullanıcılar, bir sonraki duyuruya kadar CYBER/FDUSD ve SEI/FDUSD paritelerinde sıfır piyasa yapıcı ücreti ödeyecekler.

SEI ve CYBER Token Farmlama Süreci Devam Ediyor

Bilindiği gibi Binance’in 36’ncı ve 37’nci Binance Launchpool projesi olarak duyurduğu Sei ve CyberConnect için SEI ve CYBER token farmlama süreci 2 Ağustos’ta başladı.  Kullanıcılar 2 Ağustos saat 03.00’dan başlayarak 30 gün boyunca hem SEI hem CYBER’ı farmlamak için BNB, TUSD ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebiliyorlar ve bunu yapmaları karşılığında token kazanıyorlar.

Binance, kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri, kullanıcıların ortalama saatlik bakiyelerinin kaydı ve kullanıcı ödüllerinin hesaplanması için her saat içinde birden çok kez alıyor. Hem SEI hem CYBER token için farmlama süreci 31 Ağustos saat 02.59’da sona erecek. Farmlama süreci boyunca kullanıcılar token ödüllerini biriktirebilecekler ve bu token ödüllerini istedikleri zaman doğrudan spot hesaplarına talep edebilecekler.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI