reklamı kapat
  • BTC  :  34.895,59 ₺
  • ETH  :  2.177,71 ₺
  • BCH  :  4.186,83 ₺
  • XRP  :  2,80 ₺
  • BTC 34.895,59
  • ETH 2.177,71
  • BCH 4.186,83

Synereo 146 Milyon Dolarlık Kripto Para Dağıtımı Yaptı

19 Eylül 2016
  • Coin TürkCoin Türk

17 Eylül 2016 tarihinde Synereo tarafından yapılan duyuruya göre firmanın temel kripto-parası olan ve yaklaşık olarak mevcut AMP’lerin yarısı olan ortalama 731.108.937 AMP’yi (Pazar değeri yaklaşık 146.221.787 USD) dağıttığını belirtti. 

Dağıtılan AMP’ler, Synereo tarafından kontrol edilen bir çok farklı kripto cüzdanda saklanıyor ve Synereo’nun uzun dönem bütçe stratejisinde kullanılacak.

Synereo CEO’su Dor Konforty tarafından yazılan bir blog yazısında, Synereo platformu Proof of Stake Blockchain şeklinde olduğundan beri, Synereo’nun Blockchain’in %50’den fazlasını kontrol etmesinin anlamlı olmadığını belirtti.

“Synereo merkezi ve gelişmiş pozisyonunu tuttuğu müddetçe, bu proje kimseye yardımcı olmaz. Bu nedenle AMP’leri dağıtmak istiyoruz. Böylelikle gerçek anlamda dağıtık ekonomi gerçekleşmiş olacak. Kendi kripto-paramızın merkez bankası olmak istemiyoruz. Merkeziyetçilik Synereo’nun karşı durduğu en önemli prensiptir, ancak prensibe sadece karşı durmak yetmiyor” diye ekliyor.

Synereo daha sonraki duyurularda iletileceği üzere şirketin kontöründe kalan AMP’ler geliştiriciler için teşvik amacıyla kullanılacak, böylece Synereo platformu üzerinde çalışacak dağıtık uygulamalar yapılabilecek. Buna ek olarak, Synereo’nun AMP’lerinin büyük bir kısmı yine Synereo sistemini içerik dağıtımı için kullanmaları amacıyla teşvik olarak  “müzisyen ve diğer içerik oluşturucular gibi ağa yeni katılanlara” dağıtılacak.

Synereo Hakkında:

Synereo, dağıtık teknolojik alt yapı geliştirerek web aplikasyonlarına merkezi sistemler dışında da çalışmaları için kurulmuş Tel-Aviv merkezli bir firmadır.

Kurucular

Dor Konforty (CEO), İsrail Hava Kuvvetleri IT’den mezundur ve nörobiyoloji yüksek lisansı yapmıştır. Nöral ağlar üzerine çalışmaları kendisini dağıtık ekonomi sistemleri geliştirmeye itmiştir.

Greg Meredith (CTO), Microsot’un BizTalk Process Orchestration’un esas mimarıdır, WSDL gibi bir çok endüstri standardına öncü olmuştur. Greg, bir çok patente sahip olup bir çok makale yayınlamıştır.

Synereo ekibi ve hedefleri

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz,

Dor Konforty

CEO Synereo

pr@synereo.com

ETİKETLER
loading...