X


Bitcoin Ralli Hazırlığında! Ünlü Analist Bitcoin ve Ethereum’da Yeni ATH Bekliyor

Ünlü analist Bitcoin'in devasa bir ralli hazırlığında olduğunu belirtirken altcoin'lerde büyük bir düzeltme beklediğini açıkladı.
19:49
21 Eylül 2021
Bitcoin Ralli Hazırlığında! Ünlü Analist Bitcoin ve Ethereum'da Yeni ATH Bekliyor

Ünlü kripto stratejisti ve trader, lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşmadan önce, altcoin’lerde büyük bir düzeltme beklediğini söyledi.

Bitcoin Ralli Hazırlığında!

Sektörde Inmortal olarak bilinen kripto para analisti, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla Bitcoin hakkındaki tahminlerini paylaştı. Ünlü analist Bitcoin’in bir shakeout olayının ardından boğa trendine devam etmesini beklediğini belirtti.

Ek olarak kripto para stratejisti, BTC‘nin yıllık destek seviyesi 42.000 dolar bandında yer aldığını da açıklamalarına ekliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“42 bin dolar seviyesi, 2021’in en alakalı seviyesi ve destek görevi görüyor.”

Piyasa değeri bakımından 1. sırada yer alan en büyük kripto para birimi Bitcoin, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte 40.468 dolar’lık dip seviyeyi kaydettikten sonra yeniden 43.000 dolar seviyesine yaklaşmış durumda.

Inmortal, Bitcoin’in yeniden toparlanacağını ve büyük bir patlamayı ateşleyeceği yönündeki tahminlerini de takipçileri ile paylaştı. Analist ayrıca, trader’ların sermayelerini BTC’ye aktardıkça altcoin‘lerin değerinde büyük düşüşlerin yaşanacağını da ekliyor.

“Yakında piyasada kıpkırmızı olacak. Ve kaçınılmaz olarak, dünya tekrar ikiye bölünecek: Panik içerisinde varlıklarını satanlar ve düşüşü fırsat bilip alım yapanlar. Tarafını seç.”

Bitcoin ve Ethereum Yeni ATH’ı Belirleyebilir

Ünlü analist altcoin’lerde yakın vadede yeni bir düzeltme beklerken Bitcoin ve Ethereum‘da yeni ATH‘ları işaret etti.

“Altcoin’lerde yakında büyük bir düzeltme bekliyorum, bu kaçınılmaz. Ancak BTC yakında yeniden 60.000 doların üzerinde işlem görecek.”

Inmortal çoğu altcoin’de düşüş eğiliminde olmasına rağmen, Ethereum‘un (ETH) yeni bir birikim aşamasından geçtikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) yeniden belirleyeceğini öngörüyor.

“Yeni bir ATH’yi nasıl fethedeceğiz. ETH.”

Piyasa değeri bakımından 2. sırada yer alan popüler altcoin, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CMC verilerine göre son 24 saatte %2.20’lik bir düşüşle 3.016 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar