reklamı kapat

Bitcoin (BTC) Piyasasının Kilit İsmi Geri Döndü!

John McAfee sektöre geri mi döndü?
11:22
16 Ekim 2020

Önde gelen Bitcoin (BTC) yatırımcılarından ve sosyal medya fenomenlerinden John McAfee, kısa süre önce tutuklandı ve şu an İspanya içerisinde ABD’ye olan iadesini beklemekte. Vergi kaçakçılığı, evrakta sahtecilik ve bunun gibi birçok suçtan hakkında dava açılan John McAfee, kripto para sektörünün de en kilit isimlerinden birisiydi.

McAfee bir süre Twitter’dan ve sosyal medyadan uzak kalsa ve sadece eşinin yayınladığı gönderiler ile takipçilerine bilgi verebilse de şu an Twitter’ına geri kavuşmuş gibi gözüküyor. 15 Ekim tarihinde kendi hesabından bir tweet paylaşan ünlü Bitcoin yatırımcısı, durumunun iyi olduğunu ve geri döndüğünü vurguladı.

Yemeklerin güzel ve her şeyin yerinde olduğunu ifade eden McAfee, finans uzmanı ve hakkında açılan cinsel suçlarla ilgili davalarda suçlu bulunan Jeffrey Epstein gibi kendini asması durumunda bunun gerçeği yansıtmayacağını vurguladı.

John McAfee Yeniden Bitcoin Tweet’lerine Başlayabilir

Ancak geçtiğimiz günlerde hem eşi Janice McAfee’nin hem de John McAfee’nin hesaplarının kendileri için çalışan bir kişi tarafından atıldığı ortaya çıkmıştı. Yani şu an McAfee’nin bu tweet’i atan gerçek kişi olup olmadığı bilinmiyor. Bunun anlaşılması için ise McAfee’nin klasik Bitcoin tweet’lerinden birisini atması yeterli olabilir.

Ünlü isim daha önce Bitcoin fiyatının 1 milyon dolara kadar çıkacağını iddia ettiği açıklaması ile uzun süre gündemi meşgul etmeyi başarmış ve ilgi çekmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.