reklamı kapat

Bitcoin (BTC) Fiyat Uyarısı: BTC Önce Buraya Düşecek

Bitcoin fiyatında sert bir düşüş bekleniyor.
10:21
20 Eylül 2020

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibariyle yine 11.000 dolar desteğini kaybetti ve 10.900 dolar bandından işlem görmekte. Geçtiğimiz günlerde belirsiz birkaç harekete sahne olan BTC ağı, ünlü bir kripto para analistine göre yakında önemli bir düşüş yaşayabilir.

Tanınan kripto para analisti yeni rekorlar kırılmadan ve yeni en yüksek seviyelere çıkılmadan önce fiyatın yakın vadede 9.700 dolara kadar düşeceğini belirtti. Bu da Bitcoin’in psikolojik destek hattı olarak görülen 9.700 dolar seviyesini kaybetmesi anlamına geliyor.

Bitcoin İçin Kritik Destek

AMD Trades olarak bilinen kripto para analisti aşağıdaki tweet’i içerisinde 11.100 dolar seviyesinin önemli olduğunu vurguladı. 9.700 dolar seviyesinin altına inilmesi durumunda işlerin ilginç bir hal alacağını belirten analist, yine de BTC’nin şu an bu seviyenin altına inmesini beklemiyor.

Analistin tahminine göre sadece Bitcoin fiyatı değil bu ay her piyasa sert düşüşler yaşadı ancak bu geçici bir durum ve kısa süre sonra BTC yeniden 11.100 doların üstüne kadar çıkabilir.


Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.