X


Binance’den 3,5 Milyon Adetlik Dev Transfer: Bu Altcoin Dibi Görecek Mi?

Binance borsasından yüklü altcoin transferi yapıldığı görüldü.
13:16
12 Eylül 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, son günlerde beş adet devasa transfere imza attı. Toplamda 3.550.000 Binance Coin’in gönderildiği transferlerin çok ama çok fazla tepki ve dikkat çektiği görülüyor.

Binance Coin özellikle geçtiğimiz günlerde duyurulan Binance Launchpool projesi ile beraber %15 ve üzerinde yükseliş fırsatı yakalamıştı. Uzun süredir sessiz olan BNB’nin bu yükselişinden sonra Binance’in böyle bir transfer zincirine imza atması kesinlikle yatırımcıların düşüş korkusunu tetiklemekte.

BNB İçin Neler Oluyor?

Söz konusu transferlerin Binance kripto para borsasından bilinmeyen cüzdanlara yapıldığı görülüyor. Buna ek olarak transferlerin yapıldığı anlarda Binance’e milyonlarca dolarlık USDC transferi yapıldığı da görülmekte. Bilinmeyen bir cüzdandan 10 milyon adet USDC, direkt olarak Binance’e gönderildi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu durum birilerinin (büyük ihtimalle balina) yüklü BNB alım işlemi yapmış olabileceğini gösteriyor. İlk başta yüklü transferler fiyat düşüşü olarak algılansa da bunun Binance borsasından bilinmeyen bir cüzdana yapılması gerçekten de tam tersi bir ihtimalin mümkün olduğuna işaret etmekte.

Binance’in Bella Protocol satışından sonra başka projeler için de benzer satışlar yapabileceği ve BNB fiyatının her bir fiyat ile artışa devam edebileceği düşünülmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar