X


Binance Bu İki Altcoin’i Listeliyor! Fiyatlar Artışa Geçti

Binance iki yeni altcoin'i listeleyeceğini duyurdu. Fiyatlar artışa geçti.
13:30
25 Ocak 2022
Binance Bu İki Altcoin'i Listeliyor! Fiyatlar Artışa Geçti
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı bir duyuru ile iki yeni altcoin listeleyeceğini açıkladı. Binance’in yaptığı duyurunun ardından altcoin’ler artışa geçti. İşte detaylar…

Binance, İki Yeni Altcoin’i Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında başı çeken Binance, bugün yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre popüler borsa, gün içerisinde iki yeni altcoin listeleyecek.

Önde gelen kripto para borsası bugün gün içerisinde Acala (ACA) ve Anchor Protocol‘ü (ANC) platformuna ekleyeceğini duyurdu.

Binance’in resmi web sitesinde yayınlanan Acala listeleme duyurusunun tamamı şu şekilde;

“Binance, Acala’yı (ACA) 2022-01-25 12:00 (UTC)’de listeleyecek. Binance, ACA/BTC, ACA/BUSD ve ACA/USDT için ticaret çiftleri açacak.

Kullanıcılar, 2022-01-25 06:00 (UTC) tarihinden itibaren ticarete hazırlık olarak ACA yatırmaya başlayabilir. ACA için para çekme işlemleri 2022-01-26 12:00’de (UTC) açılacaktır.

Polkadot Parachain Slot Açık Artırmalarına katılan ve Binance aracılığıyla ACA’ya oy veren kullanıcılar, ödüllerini 2022-01-25 06:00 (UTC) tarihinden itibaren talep edebilirler.”

Binance, Anchor Protocol için yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verdi;

“Binance, Anchor Protocol’ü (ANC) listeleyecek ve 2022-01-25 11:00’de (UTC) ANC/BTC, ANC/BUSD ve ANC/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ANC yatırmaya başlayabilir. ANC için para çekme işlemleri 2022-01-26 11:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir”

Fiyatlar Artışa Geçti

Popüler kripto para borsası Binance’in listeleme duyuruları altcoin‘lerin fiyatlarında artışlara neden oldu. Öyle ki Acala (ACA), duyurudan önce 2.60 dolar seviyesinde işlem görürken duyurunun ardından 2.80 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Öte yandan Anchor Protocol (ANC), listelemenin ardından en çok artış yaşayan altcoin oldu. Öyle ki altcoin Binance’in duyurusun hemen öncesinde 1.55 dolar seviyesinde işlem görürken duyurunun ardından 1.80 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Acala (ACA) Nedir?

Acala ağı, Polkadot parachain olarak çalışan, EVM uyumlu bir DeFi akıllı sözleşme platformudur. ACA, platformun stabil coinleri basmak, işlem ücretlerini ödemek, yönetime katılmak, stake ve likidite madenciliği yoluyla ödüller kazanmak için kullanılabilen yerel tokenidir.

Anchor Protocol (ANC) Nedir?

Anchor Protocol, Terra blok zincirinde bir ödünç verme ve ödünç alma protokolüdür. ANC, protokolün, kullanıcıların dijital varlıklarını aşırı teminatlı bir modelle yönetişime katılmalarına, ödünç vermelerine, ödünç almalarına ve faiz kazanmalarına olanak tanıyan yerel yardımcı program ve yönetim token’ıdır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar