reklamı kapat

Aurora (AOA) 24 Saat İçinde Yüzde 72 Arttı

24 saat içinde yatırımcısının yüzünü en çok güldüren kripto para Aurora oldu…
16:00
11 Haziran 2019

Coinmarketcap verilerine göre piyasa hacmi bakımından ilk 100’de yer alan kripto paralardan biri Aurora son 24 saatte %72 oranında artış sergileyerek en iyi performansı gösteren kripto para oldu.

Piyasa Hareketli

Bitcoin uzun zamandır 8.000 seviyesini test ediyor. Bitcoin ile beraber sürekli inişler ve çıkışlar yaşayan diğer altcoin’ler de bazen yatırımcılarını üzerken bazen de ciddi karlarla yüzleri güldürüyor. Bu sefer de Coinmarketcap’te piyasa hacmi sıralamasına göre 36. sırada yer alan Aurora yatırımcısını sevindirdi.

Son yirmi dört saat içinde %72 oranında artış sergileyen Aurora, yazının yayıma hazırlandığı sırada da %66,13’lük artışla 0,0378 dolardan işlem görüyordu. Aurora değerini 24 saat içinde 0,229 dolar seviyesinden 0,0408 dolar seviyesine kadar yükseltmeyi başardı.

Aurora Neden Yükseldi?

Blockchain uygulamalarının kolayca geliştirilmesini ve hızlı çalışmasını amaçlayan Aurora Chain’in token’ı Aurora’nın yükseliş nedeni hakkında kesin bir bilgi yok.

Aslında son zamanlarda Litecoin’in (LTC) yükselişlerinden bahsediyorduk. LTC’de yarılanma yaklaştığı için yaşanan artışlar piyasa tarafından normal karşılanıyor… Hatta piyasa analistlerinden Peter Brandt geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda LTC/BTC işlem çiftinin büyük alım sinyalleri verdiğini dile getirmişti. Brandt’ın bu konuyla ilgili açıklamalarını bu yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Litecoin de son yirmi saat içinde fiyatını 115 dolar seviyelerinden 129 dolar seviyelerine çıkararak piyasadaki karışık sinyallere rağmen yatırımcısının yüzünü güldürdü.

İlk yüzde yer alan kripto paralar arasında Aurora’nın yanı sıra Fantom da 24 saat içinde en iyi kazandıran ikinci kripto para olarak kendisine yer buluyor.

Her ne kadar isimleri çok duyulmamış olsa da ve sebepler belli olmasa da bazı altcoin’ler zaman zaman kısa vadede anlık karlar getirebiliyor…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun