reklamı kapat

Analist XRP’nin Yüzde 20 Düşüş Yaşayacağı Tarihi Açıkladı

Benjamin Blunts, XRP için düşüş sinyali verdi.
13:00
7 Haziran 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP, şu sıralar oldukça durağan bir görüntü çizmekte ve yatırımcılar bunun ne zaman biteceğini merak ediyorlar. Ripple’ın son zamanlarda yaptığı çeşitli ortaklıklara rağmen XRP fiyatında herhangi bir ciddi yükseliş görülmemesi ise endişelerin artmasına neden oluyor.

XRP Sert Bir Düşüşe Hazırlanıyor

Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı tahminleri ile yanılmayan Benjamin Blunts, daha önce söz konusu tahminlerle sevindirse de bu sefer XRP fiyatı hakkında yaptığı tahmini ile yatırımcıları hem üzdü hem de kızdırdı. Analist Twitter üzerinden yaptığı analiz dizisinde önce Bitcoin hakkında daha sonra da XRP hakkında tahminini yayınladı.

Benjamin, XRP’nin kısa vadede yani 4 haftalık süre içerisinde %20 düşüş yaşayacağını belirtti ve 0,16 dolara kadar gerileme olmasının kaçınılmaz şeklinde betimledi.

XRP‘nin yeniden 0,20 doların altına inmesi, kritik direncin aşılması anlamına geliyor ve XRP fiyatı gerçekten bu seviyeye düşerse önüne geçilemeyecek şekilde dip noktaya kadar yuvarlanabilir. Analist buna rağmen 0,16 dolara yönelik düşüşün devamında iyi  bir long pozisyon fırsatı oluşabileceğini de belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.