Reklam

Analist MANA, APE ve Bu Ethereum Rakibinde Yükseliş Bekliyor!

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden olan Altcoin Sherpa MANA ve APE’in de dahil olduğu 3 altcoin’de yükseliş bekliyor.
19:17
24 Haziran 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden olan Altcoin Sherpa, bir Ethereum (ETH) rakibi olarak görülen Solana’nın (SOL) mevcut döngüdeki çoğu kripto varlığından daha iyi getiri sağlayacağını düşündüğünü ifade ediyor.

Solana (SOL) Beklentileri

Altcoin Sherpa, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, popüler akıllı sözleşme platformunun Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketine bağlı olarak diğer altcoin’lerden daha iyi performans gösterebileceğini dile getiriyor.

Buna ek olarak Altcoin Sherpa, Solana‘nın ne kadar yükselebileceğini bilmediğini ancak kripto varlığının 40 dolar civarında direnç görmesini beklediğini söyledi. SOL’ün 50 dolara çıkması durumunda ise muhtemelen düzeltme gelebileceğini ifade ediyor. SOL yazının kaleme alındığı sırada 40 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Decentraland Yorumları

Altcoin Sherpa’nın yükseliş beklediği bir diğer kripto varlığı ise Decentraland (MANA). Analist, sanal gerçeklik platformunun dip seviyeleri gördükten sonra toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor. MANA, yazının yayına hazırlandığı sırada 0,92 dolardan işlem görüyor ve 0,72 doların bir dip seviye oluşturduğu ifade ediliyor.

Buna ek olarak analist ApeCoin (APE) hakkındaki görüşlerini de paylaşıyor. Analiste göre APE 6 doları gördükten sonra bir düzeltme yapabilir. APE şu anda 4,5 dolardan işlem görüyor ve 6 dolara yükselmesi gözle görülür yukarı yönlü bir hamle olabileceği anlamına geliyor.

Tüm bunların yanında lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili de görüşlerini paylaşan analist, yakın vadede hala BTC’de düşüş eğiliminin olduğunu ifade ediyor. BTC 18.000 dolarlık seviyelerin altını gördükten sonra bugün 21.000 dolar üzerine yükselmesi başardı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar