Analist, Bu İki Kripto Para Birimine İşaret Etti: “Yeni Bir Düşüş Sinyali Olabilir!”

Piyasadaki güncel teknik görünümleri değerlendiren kripto para analisti, piyasa verilerine ve metriklere işaret ederek kripto para yatırımcılarını uyardı.
19:00
7 Mart 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medya hesaplarında “Smart Contracter” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kripto para piyasasındaki güncel teknik görünümleri değerlendirdi. Analist, güncel teknik görünümün ve piyasa verilerinin Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) adına düşüş sinyalleri verdiğini öne sürdü ve kripto para yatırımcılarına bir uyarıda bulundu.

Analist, Kripto Para Yatırımcılarını Uyardı

Kripto para piyasasında bu yön belirsizliği devam ederken kripto para analisti piyasadaki düşüş ivmesinin bir süre daha devam edebileceğini ifade ederek güncel piyasa verilerine ve metriklere işaret etti.

“Smart Contracter” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kripto para piyasasındaki güncel teknik görünümleri ve piyasa verilerini değerlendirerek kripto para yatırımcılarına bir uyarıda bulundu. Analist, güncel teknik görünümün ve piyasa verilerinin henüz yeni bir yükseliş sinyali vermediğini ve kripto para piyasasındaki düşüş ivmesinin bir süre daha devam edebileceğini öne sürdü. Ayrıca ETH/BTC paritesindeki kritik destek seviyelerinin de kaybedildiğini belirten kripto para analisti, piyasadaki düşüş ivmesinin devam etmesi durumunda Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) adına değer kayıplarının hız kazanabileceğini de ifadelerine ekledi.

Kripto Para Piyasası Düşüşte

Kripto para piyasası, son haftalarda güncel gelişmelerin de etkisiyle güçlü bir düşüş ivmesi yakaladı. Bitcoin (BTC), bu süreçte kaydettiği değer kayıplarının ardından 22.000 dolar ile 22.500 dolar fiyat seviyeleri arasında konsolide olmaya başladı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, son haftalarda değer kayıplarına hız kazandırdı. Kripto para piyasasının toplam değeri ise CoinMarketCap’in güncel verilerine göre 1,02 trilyon dolar seviyelerine geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar