6,4 Dolara Kadar Düşebilir! Bu Popüler Altcoin 28 Doları Kolayca Geçmişti!

Özet

  • KCS Coin uzun vadede düşüşe devam edecek gibi görünüyor.

  • Kısa vadeli görünüme göre altcoin 8,8 doları test edebilir.

  • Güncel destek 7,24 dolar bölgesinde ve altında kapanışlar 6,4 dolara düşüş getirebilir.
21:50
1 Haziran 2023

Ayı piyasaları güçlü altcoinlerin tepe taklak olmasına neden oldu ve fiyatların düşebilecek daha fazla alanı var. Boğadaki yükselişlerle doğru orantılı şekilde ayı piyasalarında satışlar görürüz ve bu doğal. Eğer piyasalar zorlayıcı olmasaydı kripto paralarda kazanç da bu kadar yüksek olmazdı. Popüler borsalardan birinin altcoini bugünlerde dikkat çekiyor, şimdi onu inceleyelim.

KuCoin Token (KCS)

Borsa ve fan tokenler nispeten daha öngörülebilirdir. Borsanın büyümesi veya fan tokenin takımının başarılarına bağlı olarak fiyatları sürekli dalgalanır. Ayı piyasaları borsa kazançlarını da düşürdüğü için KCS Coin de kayıplardan kaçamadı. KuCoin Token (KCS) fiyatı genellikle bir sıçramaya yol açan işaretler gösterirken, uzun vadeli görünüm maalesef negatif.

KCS fiyatı, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 28,77 dolara ulaştığından beri uzun vadeli azalan direnç çizgisinin altına düştü. Hat şimdiye kadar 546 gündür yerinde duruyor. Bu nedenle uzun vadeli görünüm bu seviyenin altında kapanışlar gördükçe düşüş eğiliminde.

Daha yakın bir zamanda, hat 23 Nisan’da bir redde neden olarak mevcut düşüşü katalize etti.

KCS Coin Alınır Mı?

Haftalık RSI düşüşün devamını destekliyor. Uzun vadeli trend çizgisinin altında bir fiyat ve düşen RSI, bu KCS Coin için iyi değil. Haftalık grafikteki negatif görünüme rağmen günlük grafik kısa vadeli yükseliş konusunda umut veriyor. Bunun ana nedeni 18 Mart tarihinde başlayan A-B-C düzeltici yapısının tamamlanmış görünmesidir. Yapı tamamlandıysa, düzeltme tamamlandıktan sonra yukarı yönlü bir hareket gerçekleşebilir.

Gösterge bir yükseliş sapması oluşturdu ve yukarı hareket ediyor. Bir momentum düşüşü bir fiyat düşüşünü takip etmediğinde yükseliş sapması meydana gelir. Genellikle önemli yukarı yönlü hareketlere yol açar. Olası yükseliş senaryosunda KCS Coin fiyatı 8,8 dolara kadar sıçrayabilir. Ancak uzun vadeli okumalara göre bunun kalıcı olmayabileceğini hatırlatmakta fayda var.

Yükseliş görünümünün geçersiz kılınması için yatırımcıların 7,24 dolar altında kapanışlar görmesi gerekiyor. Bu senaryoda hedef yeniden 6,4 dolar olacak.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar