X

4 Altcoin Ekim Ayında Ralliye Hazırlanıyor! Jay Freed Ciddi Yükseliş Bekliyor!

Ünlü analist Ekim ayında ralliye başlayacak 4 kripto parayı duyurdu!
20:00
3 Ekim 2021

Profesyonel kripto para analisti Jay Freed takipçileriyle Ekim ayında hızla yükselecek 4 altcoini paylaştı. Analiste göre bu altcoinler yeterince ilgi görmedi ve yükseliş döneminde az sayıda yatırımcıya kazandıracak. Peki ralli beklediği bu altcoinler hangileri?

Blizzard Network (BLIZZ)

Ünlü analistin liste başında Blizzard (BLIZZ) geliyor. BLIZZ Avalanche’ta gelişmiş bir getiri toplayıcıdır. Blizzard, kullanıcıların Pangolin ve Trader Joe gibi Avalanche DEX’lerinde birden fazla havuz kullanarak yield farming yapmalarına izin verir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BLIZZ, Blizzard’ın bir yönetim simgesidir. Eylül 15 tarihinde %175 artan token yazı hazırlandığı sırada 14,27 dolardan alıcı buluyor. Toplam arzı sadece 600 bin olan token 25 Eylül tarihinde 32 dolar ile ATH yapmıştı.

Proje henüz yeni ve çıkış fiyatından çok uzak mevcut değerinden alım yapmak normalden daha riskli olabilir.

Algorand (ALGO)

İkinci sırada Algorand (ALGO) yer alıyor. Bu projeyi özellikle 0,75 dolar olduğu günlerde çok sayıda analist duyurmuştu. Jay Freed ALGO’nun çok sayıda kullanım durumu olduğu ve geliştiricilerin ağa yoğun ilgi gösterdiğini söylüyor.

Merkezi olmayan blockchain Algorand (ALGO) geliştiricilere güvenli, ölçeklenebilir ve verimli bir alan sunuyor. ATH noktası 3,28 olan Algorand (ALGO) yazı hazırlandığı sırada 1,94 dolardan alıcı buluyor. İlk 20 içerisinde bulunan projenin piyasa değeri halen 10 milyar doların üzerindedir.

Chainlink (LINK)

Freed, Chainlink (LINK) için patlamaya hazır diyor. Bir süredir konsolide olan fiyatın artık yukarı yönlü hareketine başlayacağını düşünen analist Ekim ayında ralli bekliyor. Akıllı sözleşme geliştiricileri için oracle entegrasyonu sağlayan Chainlink yakın zamanda Cardano ile stratejik ortaklığa başlayabilir.

LINK daha fazla geliştirici tarafından benimseniyor ve yatırımcıların ilgisini çekmeye başlıyor. Eğer anlaşma haberi gelirse bu fiyat için ciddi katalizör olur ve yükselişi başlatabilir. Bu ay Jay Freed, Chainlink (LINK)’ten oldukça umutlu görünüyor.

Fractal (FCL)

Listenin son sırasında Fractal (FCL) geliyor. Ekim 5 tarihinde mainnet lansmanı olacak Fractal (FCL) bu haberle ciddi fiyatlama yapabilir. Toplam arzı 465 milyon olan FCL yaklaşık 4,6 milyon dolar piyasa değerine sahip ve 0,28 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Toplam arzın sadece %4’ü dolaşımda ve Mayıs ayında 1,59 dolar ile ATH yapmıştı.

Kişisel verilerinin gizliliğine önem veren kullanıcılar Fractal (FCL) ile kendi protokollerini oluşturabiliyor. Adil ve açık bir veri alışverişi için çalıştığını söyleyen Fractal (FCL) sıfır marjlı bir protokoldür.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar