X


2 Haftada %300’den Fazla Kazandıran Binance Coin (BNB) 300 Doları Mı Hedefledi?

BNB’de büyük yükseliş trendi sürüyor.
08:00
19 Şubat 2021

Son iki aydır net bir kripto para boğa piyasası içinde olduğumuzu ifade edebiliriz. Ancak bu süreç içinde her kripto para birimi aynı ölçüde kazanç sağlamadı. Bazı coin’ler çok büyük artışlar yaşarken bazı coin’lerin makul yükselişler sergiledikleri görüldü.

Özellikle son günlerde Binance Coin (BNB) sergilediği fiyat performansı ile büyük artış kaydeden kripto para birimleri arasına adını yazdırdı.

Binance Coin Durmuyor

Şubat ayında 50 dolarlık fiyatı ile başlayan Binance Coin, Binance borsasının kendi kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. BNB’nin son fiyat rekoru göz önünde bulundurulduğunda ise borsa token’ının yaklaşık olarak 20 günde 4 katın üzerinde yükseliş yaşadığı görülüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance Coin fiyatı bugün sabah saatlerinde sergilediği son yükseliş ivmesi ile 237 dolara kadar yükseldi. Aslında BNB için iki hafta önce 200 dolar bile ütopik bir rakam olarak görülüyordu. Ancak BNB ütopik görülen seviyelerin bile üzerine yükselmiş görünüyor.

Binance Coin Piyasa Değeri

Bu büyük artış BNB’nin piyasa değeri sıralamasında da büyük bir sıçrama yapmasını sağladı ve Binance Coin piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto para konumuna yerleşti. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 35 milyar dolar piyasa değerine sahip olan BNB’yi 33 milyar dolar ile Tether (USDT), 27,9 milyar dolar ile Cardano (ADA) ve 27,6 milyar dolar ile Polkadot (DOT) takip ediyor.

Bundan birkaç ay önce piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto olan Ripple’ın (XRP) ise 7. sıraya gerilediğini belirtmek gerekiyor.

BNB Fiyat Beklentisi

Bugün genel olarak kripto para piyasasında küçük düzeltmelerin yaşandığı görülüyor. Dolayısıyla analistler BNB’de de geri çekilmelerin olabileceğini ifade ediyor. Ancak fiyat 220 dolar ve 200 dolarlık önemli destek seviyelerini kaybetmediği sürece yukarı yönlü ivmenin sürebileceği düşünülüyor. Bu yükseliş ivmesinin de önce 250 ve ardından 300 doları getirebileceği ifade ediliyor.

Büyük bir geri çekilme ise 200 doların altının yeniden görülmesini ve hatta 177 dolara kadar düşüşün yaşanmasına sebep olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar