2 Altcoin’in Merakla Beklenen Binance Listelemesi Gerçekleşti! Fiyatlar Fırladı!

Özet

  • Binance, merakla beklenen Sei (SEI) ve CyberConnect'i (CYBER) listeledi.

  • SEI listeleme sonrası 0,48 dolara kadar çıkarken, CYBER 17,79 dolara çıktı.

  • Piyasa gözlemcileri, listeleme sonrası oluşacak yüksek volatilite nedeniyle yatırımcıların dikkatli olmalarını tavsiye ediyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
15:18
15 Ağustos 2023

Dev kripto para borsası Binance‘in 1 Ağustos’ta listeleyeceğini duyurduğu Sei (SEI) ve CyberConnect‘in (CYBER) alım satım işlemleri bugün saat 15.00 itibariyle başladı. Listeleme sonrası SEI’nin fiyatı açılışı 0,0646 dolarla yaparken 0,48 dolara kadar çıktı. CYBER’in fiyatı ise açılışı 1,44 dolarla yaparken 17,79 dolara kadar çıktı. İşte listelemeye ilişkin detaylar.

Binance Sei (SEI) ve CyberConnect’i (CYBER) Listeledi

Ürettiği hacimle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in son Binance Launchpool projeleri olarak duyurduğu Sei ve CyberConnect’in merakla beklenen listelemeleri kısa süre önce gerçekleşti. Listelenen iki altcoin için de alım satım işlemleri bugün saat 15.00’da başladı. Listeleme sonrası açılışı 0,0646 dolarla yapan SEI‘nin fiyatı 0,48 dolara kadar çıksada hızla geri çekildi ve yazım sırasında 0,1913 dolardan işlem görüyor.

Listeleme sonrası açılışı 1,44 dolarla yapan CYBER‘in fiyatı ise 17,79 dolara kadar çıktı. Yazım sırasında gördüğü zirveden yüzde 50’nin üzerinde geri çekilen altcoin’in fiyatı 7,377 dolardan el değiştiriyor.

Yatırımcılar SEI ve CYBER Ticaretinde Dikkatli Olmalı

Kripto paralar, özellikle de altcoinler doğaları gereği yüksek volatilite gösterme eğilimindedirler. Özellikle böylesi büyük listelemeler sonrasında altcoinler çok daha fazla volatilite göstermektedirler.

Piyasa gözlemcileri, listeleme sonrası hem SEI hem de CYBER’daki volatilitenin oldukça yüksek olacağına dikkat çekerek yatırımcıların dikkatli olmaları konusunda uyarıyorlar. Gözlemciler, satın alma yapmak için fırsat kollayan yatırımcıların en azından bir süre için izleyici olmaları ve fiyatların belli bir dengeye oturmasının ardından satın alma yapmalarını tavsiye ediyorlar.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar