f 1 Dolar Olsun Diye Her Şeyi Deniyorlar! Kripto Para Dünyasını Tersine Döndüren Altcoin'de Yeni Teklif! › COINTURK

1 Dolar Olsun Diye Her Şeyi Deniyorlar! Kripto Para Dünyasını Tersine Döndüren Altcoin’de Yeni Teklif!

Özet

  • Terra Luna Classic, geliştiricileri ve topluluğu birleştiriyor.

  • Vizyon belgesi ile Terra Classic'in geleceği şekilleniyor.

  • LUNC fiyatı düşüşte, topluluk yeniden canlandırmaya odaklanıyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
22:40
18 Ağustos 2023

Terra Luna Classic topluluğu üyeleri Happy Catty Crypto ve StrathCole, zincirin yeniden canlandırılması için birleşik bir vizyon önerdi. Zincir için fikir ve önerileri ortaya koymanın yanı sıra, artan FUD ve LUNC ve USTC fiyatlarındaki büyük düşüşün ortasında Terra Classic’in geleceğini şekillendirmek için geliştiricileri, topluluk üyelerini, doğrulayıcıları ve paydaşları davet ettileri.

Luna Coin Geleceği

Terra Luna Classic doğrulayıcısı Happy Catty Crypto 18 Ağustos’ta yayınladığı bir gönderide şunları söyledi:

Terra Classic Expedition: Birleşik bir vizyon. Bir vizyonun ana hatlarını çiziyor ve rutin güncellemeler, zorunlu güvenlik yamaları ve özellik uygulamaları gibi Seviye 1 çalışmalarını değil, önemli gelişimsel kilometre taşlarını vurguluyor.

Vizyon belgesine göre, geliştirme çalışmalarını geliştirmeyi, maliyetleri düşürmeyi, şeffaflığı artırmayı ve zincir üzerindeki vergiyi daha iyi bir alternatifle değiştirmeyi amaçlıyor. Şeffaflığı artırmak ve projenin tamamlanmasını teşvik etmek için akıllı sözleşmeler aracılığıyla geliştiriciler için kilometre taşı başına ödeme yani haftalık ödemeleri önermekte.

Ayrıca, doğrulayıcılar için dinamik bir komisyon modülünün uygulanması, yerel bir tartışma platformunun resmi Terra Classic Wallet’a entegre edilmesi ve Station on-ramps ile kullanıcı katılımının kolaylaştırılması da teklifte yer alıyor.

Buna ek olarak, geliştiricilerin gönüllü bir KYC sürecinden geçmesini zorunlu kılarak, Github varlıkları ve çekme istekleri aracılığıyla yapılan bir doğrulama süreci ile güvenlik ve güveni artırmayı amaçlamakta. Hem Allnodes hem de Hexxagon uç nokta altyapısının finanse edilmesini önlemek için Hexxagon’un harcama tekliflerinin ayrılmasını öneriyor.

Ayrıca rapor, mevcut %0,5’lik zincir içi verginin, varlıkların ve dApp’lerin Terra Luna Classic ve LUNA gibi vergi dışı zincirler arasında proje dönüştürmesini kolaylaştıran daha iyi bir dinamik yaklaşımla değiştirilmesini önermektedir. Ayrıca, oylama nedenleriyle İstasyonun oylama bölümüne bir metin alanının entegre edilmesini önermekte.

LUNC Coin Kaç Dolar?

Geçmişte yatırımcısının büyük umutlarla yatırım yaptığı ama sonrasında büyük bir hüsrana dönüşen LUNA ve USTC çevresinde kara bulutlar 1 yıldır hiç dağılmadı. Kripto paranın yeni bir versiyona geçişi, yaratıcısı olan Do Kwon’un yakalanması ve benzeri olaylar bile kripto parayı yatırımcıların istediği seviyeye getiremedi.

Yatırımcıların 1 Dolar beklentisiyle takip ettikleri LUNC fiyatı şu anda son 24 saatte %6 düşüşle 0.000062 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,0000571 dolar ve 0,0000667 dolar oldu. Bu arada, USTC fiyatı son 24 saatte %8 düşüşle 0.012 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI