reklamı kapat
  • BTC  :  43.970,77 ₺
  • ETH  :  3.596,99 ₺
  • BCH  :  5.802,41 ₺
  • XRP  :  4,33 ₺
  • BTC 43.970,77 ₺
  • ETH 3.596,99 ₺
  • BCH 5.802,41 ₺

Zumminer Çoklu KriptoPara Cüzdanı Faaliyetlerine Başlıyor

10 Ekim 2017
  • Ömer UçarÖmer Uçar
Zumminer çoklu kripto para cüzdanı bu Ekim ayında kullanıcıların hizmetine sunuldu. Geliştiricilerinin üstün çabaları sayesinde çok fonksiyonlu kripto para cüzdanının, sektörü yeni bir seviyeye taşıması bekleniyor. Bu durumun blockchain çevresinde büyük bir canlanmaya sebep olacağı belirtildi.

Bitcoin, Ethereum, Dash, ZCash, Litecoin gibi toplam sermayeleri milyarlarca doları aşan dijital paralar artık tek bir cüzdanda depolanabilecek ve anında işlem görebilecek ya da transfer edilebilecek. Ayrıca bu cüzdan üzerinden madencilik faaliyetleri de sağlanabilecek. Üstelik kullanıcı hesapları güvenli bir şekilde korunuyor. Cüzdan koruma fonksiyonları, kullanıcı düzeyinde 2FA IP block, hot wallet ve DDOS gibi gelişmiş güvenlik özelliklerini içeriyor. Üstelik sunucu düzeyinde de güvenliğe yönelik birçok uygulama bulunuyor.

Geliştiricilerin ifadelerine göre Zumminer birtakım ünlü kripto paraları destekliyor. Böylece cüzdanın, dünyanın herhangi bir yerinde çeşitli platform ve cihazlarda kullanılabilir olacağına işaret ediliyor. Ayrıca Zumminer kullanıcılara fonlarını USD olarak saklayabilme seçeneğini sunuyor ve yakın gelecekte platformuna diğer dijital paraları eklemeyi planlıyor.

Geliştiriciler, yatırımcılar için kâr elde etme fırsatlarını da göz önünde bulundurdular. Buna göre yatırımcılar, modern madencilik donanımlarına yatırım yaparak günlük %0.25 oranından %0.33 oranına kadar sabit kazanç sağlayabiliyorlar.

Projedeki en büyük yatırımcı Horatiu Lucian Dan’a göre Zumminer, kolay erişilebilirlik ve anlık kripto para işlemlerine olanak sağlayan entegre edilmiş yüksek derece gizlilik gibi özellikleri sayesinde, sade ve güvenilir bir çoklu kripto para cüzdanı. Pek çok blockchain startup’ının finansörü ve kurucusu Dan, teknoloji pazarının halihazırda hızlı bir şekilde gelişmekte olduğuna da dikkatleri çekti. Kripto paraları gündelik hayata entegre etme sürecini hızlandırmak için kripto para cüzdanı Zumminer’in halen kitlelere tanıtıldığını da ifadelerine ekledi.

Üstelik Zumminer’e madencilik için yapılan yatırımların şu anda 5 milyon dolar olduğu belirtildi.

Daha fazla bilgi için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz: www.zumminer.com

ETİKETLER
loading...