Reklam

Zincirler Arası NFT Pazarı olan Verlux, Saatler İçinde Tohum Satışının Yüzde 30’una Ulaştı

15:17
19 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Cardano blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir çapraz zincir NFT platformu olan Verlux, token satışını duyurdu. Platform, kripto para birimi meraklılarına, şu anda diğer blok zinciri ağlarında sahip oldukları NFT’leri Cardano ağına taşımak için verimli ve sorunsuz bir yol sunduğunu ifade ediyor.

Öte yandan Verlux, Rarible, OpenSea ve diğer NFT pazar yerleri gibi, kullanıcılarına platformu aracılığıyla en sevdikleri NFT’yi basma, satma ve satın alma fırsatları sunar.

Verlux Özellikleri

Verlux ve diğer NFT platformları arasında bir fark olduğu belirtiliyor. Verlux, kullanıcıların mevcut blok zinciri ağlarındaki NFT’lerini Cardano blok zincirine kolayca taşıyabilecekleri bir zincirler arası takas protokolü oluşturmayı amaçlıyor. Böylece kullanıcıların, hızlı işlemler, düşük işlem maliyetleri, güvenlik ve diğer faydalare sahip olacakları ifade ediliyor.

Verlux ekibine göre platform, satıcıların ve alıcıların sunduğu güvenliğin keyfini çıkarırken büyük işlem ücretleri ödemeden platformda NFT ticareti yapmalarını sağlamak için oluşturuldu.

Yapılan açıklamalara göre ekip, NFT işlemleri için kullanıcıların en sevdikleri NFT’leri alıp satmalarına olanak tanıyan güvenli bir ortam oluşturdu. İşlemler, sorunsuz işlemlere izin veren tamamen işlevsel akıllı sözleşmelerle destekleniyor. Bu, satıcılara ve alıcılara fonlarının ve dijital varlıklarının güvenliğini sağlama imkanı sunuyor.

VLX Yardımcı Program Token’ı

$VLX, Verlux’un 1 milyar token’lık bir tedarik sınırına sahip yardımcı program token’ıdır. $VLX token’ı, Verlux ekosistemindeki işlemleri güçlendirmek için kullanılacak.

Buna ek olarak Verlux pazarında $VLX, NFT işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılacak, NFT farming’e katılmak için kullanılacak ve kullanıcıların uygulanması gereken platform geliştirmeleri üzerinde oy kullanabilecekleri bir topluluk yönetim sistemi olarak hizmet edecek çeşitli kullanım durumlarına sahip olacak.

VLX Token Satışına Nasıl Katılabilirsiniz?

Tohum satışında $VLX token’ları almak isteyen ilk yatırımcılar, $VLX token satış sayfasını ziyaret edebilir.

Tohum Satışı sırasında, tahsis edilen 250 milyon dolarlık VLX token’ları, minimum 200 ADA satın alma ve maksimum 15.000 ADA satın alma ile token başına 0,0018 ADA oranında tedarik edilecek.

Tohum satışa nasıl katılabileceğinizi bu link ile öğrenebilirsiniz.

VLX Token’ları Tutanların Kazanacağı Avantajlar

Yapılan açıklamalara göre $VLX sahiplerine yönetim hakları sunulacak. Kullanıcılar, Verlux ekosisteminin işlevselliği ve üzerinde önerilen iyileştirmeler gibi token’la ilgili önemli konularda oy verme, öneride bulunma ve karar verme yetkisiyle Verlux ile ilgili kararlara katkıda bulunabilirler.

Buna ek olarak VLX token’ları, reklam alanları ve öne çıkan listeleme için ödeme token’ı da olacak.

Verlux Gelecek Planları

Verlux’ün birincil hedefi, NFT ekosistemini güçlendirmek için dünyanın en iyi NFT pazarı olmaktır. Misyonu, gerekli çözümleri ve yenilikleri getirerek geleneksel NFT ekosisteminin sınırlamalarına ve zorluklarına kalıcı bir çözüm bulmaktır. Yapılan açıklamalara göre, ekosisteme katkıları, NFT’nin sınırsız potansiyellerini keşfetmeyi amaçladığı için ölçeklenebilirliğini artıracaktır. Ekip, topluluğuna en iyi hizmeti sunmak için sürekli yeniliğine güveniyor.

TwitterTelegramMediumInstagramGitbook

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar