Zigmabit, Devrim Niteliğindeki Madencilik Çipini Piyasaya Sürdü

15:40
2 Aralık 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Zigmabit, kripto para madenciliği endüstrisinde hızla büyümeye devam ediyor. Şirket kısa süre önce, yalnızca bir ay içinde maksimum yatırım getirisi sağlayan üç adet çok algoritmalı madencilik donanımı başlattığını duyurdu. Ayrıca yapılan son açıklamalara göre Zigmabit, Münih Almanya’da müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bir müşteri hizmetleri tesisi kurduğunu belirtti.

Doğrudan Sıvı Soğutma

Dünyanın ilk DLC (doğrudan sıvı soğutma) madenciliği olan Zigmabit Miners, yeni başlayanlar ve aynı zamanda deneyimli kripto para madencileri için tasarlandı. Üç ürün de önceden yapılandırılmış oldukları için kullanımı kolay. Ayrıca kullanıcıların madenciliği yalnızca başlatmaları da bu sistemin çalışması için yeterli.

Öte yandan kripto madenciliğinin popülaritesi yıllar geçtikçe artıyor ve çeşitli sınırlamalar olsa da, sürekli olarak kar elde etmek isteyen birçok madenci bu konuda bazı endişeler yaşıyor. Zigmabit ise kripto para madenciliğini herkes için daha basit ve daha karlı hale getirmeye adanan bir yatırımcı ve beyin ekibi olarak karşımıza çıkıyor.

Bunların aynında Zigmabit (www.zigmabit.com), ilk başladığı günlerden bu yana kripto endüstrisinde aktif olarak yer alan uzman bir ekibe de sahip. Şirketin üç yeni kripto madencilik programı olan ZigBit 2.0, ZigBit 3.0 ve ZigBit 5.0 da kullanıcılar için daha yüksek karlılık sağlayacak ürünler sunmak amacıyla tasarlandı.

Şirket bu hedefini, hash oranını bu sektörde asla elde edilemeyen bir seviyeye çıkarmak suretiyle gerçekleştiriyor. Zigmabit’i kullanan madenciler birden fazla algoritma altında çalışabiliyor ve Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Dash madenciliği yapabiliyor.

Bunun yanında yeni üç madencilik programının sunduğu karma oran güçlerinin de aşağıdaki gibi olduğu belirtiliyor:

  • Bitcoin: ZigBit 2.0. 260 TH/s, ZigBit 3.0. 330 TH/s, ZigBit 5.0. 2000 TH/s
  • Litecoin: ZigBit 2.0. 44 GH/s, ZigBit 3.0. 55 GH/s, ZigBit 5.0. 300 GH/s
  • Ethereum: ZigBit 2.0. 11 GH/s, ZigBit 3.0. 14 GH/s, ZigBit 5.0. 75 GH/s
  • Dash: ZigBit 2.0. 6 TH/s, ZigBit 3.0. 9 TH/s, ZigBit 5.0. 50TH/s

Rekabetçi bir pazarda öne çıkmayı hedefleyen Zigmabit Miners, kapalı devre soğutma sistemi, sessiz fanlar, sessiz yüksek basınçlı pump’lar, süper verimli radyatörler gibi çok fazla yenilikçi sistemi de kullanıcılarına sunuyor.

Zigmabit Inc. Hakkında

Zigmabit Inc., çok fazla güç tüketmeden son derece yüksek hash gücü sağlayan yüksek kalitede bir kripto para birimi üreticisi olarak karşımıza çıkıyor. Ekipleri; Samsung, Microsoft, IBM ve diğer çok tanınmış kuruluşlarda görev yapmış ya da yapan üst düzey profesyonellerden oluşuyor. Merkezi Japonya’da Tokya’da bulunan şirketin şu anda Birleşik Krallık’ta bir üretim tesisi ve Münih Almanya’da Münih’te yeni açılan bir tesisi yer alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI