Yüzde 15 Artabilir! Popüler Altcoin İçin Güncel Veriler!

Birkaç gün içinde bu altcoin yüzde 15 kazanç getirebilir. Peki hangi şartlarda?
19:25
26 Nisan 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasaları her dönem yatırımcısına kısa vadeli kazanç fırsatları sunuyor. Bu altcoin için kısa vadede yüzden 15 artış görülebilir. Peki hangi teknik değerlendirmelere göre bu ihtimal oluştu? Kısa ve orta vadeli beklentiler neler? Tüm sorularınızın cevabı haberimizde!

Polygon (MATIC)

MATIC 1,26 dolara düştü, ancak hızlı bir şekilde 1,29 dolara toparlandı. Boğaların henüz üstünlük kazandığından söz edemeyiz, her şey Bitcoin’in seyrine bağlı görünüyor. Bitcoin, kendi teknik görünümünde kolayca 42 bin dolar ve 45 bin dolarlık arz alanlarına doğru itilebilir. Bu da kripto pazarındaki duyarlılık genellikle Bitcoin’i takip ettiğinden, Polygon’un yerel tokeninin avantajına olacaktır.

Son iki buçuk hafta boyunca MATIC, orta nokta 1,4 dolar ile 1,31 dolar ve 1,48 aralığında (sarı) işlem görüyor. Bir önceki gün MATIC, düşüş momentumu yoğunlaştıkça 1,3 dolar destek seviyesinin sert biçimde altına düştü.

Polygon (MATIC) Yükselebilir

Fiyat 1,3 doların üzerinde kaldığı sürece yaşanan düşüşün bir likidite toplama amacı olduğunu düşünebiliriz. Bu durumda MATIC kısa vadede sıkıştığı aralığın karşı ucuna doğru yükselebilir. Short pozisyonları kapanmaya zorlamak ve ardından momentumda yükselişe doğru bir kayma, MATIC‘in 1,4 dolar ve 1,48 dolar seviyelerine ulaşmasını sağlayacaktır. En yakın direnç 1,43 dolar ile 1,45 dolara aralığında bulunuyor.

RSI nötr 50 çizgisinin üzerine çıktı ve yazı hazırlandığı sırada yeniden destek olarak test ediliyor. Müthiş Osilatör ayrıca son üç günün düşüş trendinin zayıfladığını ve hatta sona erdiğini göstermek için sıfır çizgisinin üzerine çıktı. Bununla birlikte, A/R hattında yalnızca zayıf bir sıçrama görüldü ve genel olarak bu, güçlü satış baskısına işaret eder.

Momentum göstergeleri dönmüş gibi görünse de henüz güçlü bir talep oluşmuş değil. Talep olmamasına rağmen, Bitcoin’in 39.800 dolarlık alanın üzerinde kalması koşuluyla, MATIC’in önümüzdeki birkaç gün içinde 1,45 dolar ve 1,48 dolar alanlarına tırmanması mümkün olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar