Yine Elon Musk Yine Artış! Milyarder Girişimci Tweet Attı, Bu Meme Coin’ler Fırladı

Elon Musk tweet attı bu şaka para birimleri fırladı.
11:20
26 Aralık 2021
Yine Elon Musk Yine Artış! Milyarder Girişimci Tweet Attı, Bu Meme Coin'ler Fırladı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para birimleri son günlerde yukarı yönlü bir hareket başlatırken Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’ın yaptığı paylaşımla birlikte Floki Inu ve Dogecoin fiyatındaki artış hızlandı. İşte Elon Musk’ın yaptığı o paylaşım ve meme coin‘lerde yaşanan artışın detayları.

Elon Musk Tweet Attı, Fiyat Fırladı

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, yaptığı paylaşımlarla birlikte kripto para piyasasını etkilemeye devam ediyor. Öyle ki milyarder iş adamı geçtiğimiz gün yaptığı bir paylaşımla bu iki meme coin’in fiyatında artışa neden oldu.

Öyle ki Elon Musk, Floki adını verdiği Shiba Inu cinsi köpeğinin Noel Baba kostümlü fotoğrafını resmi Twitter hesabından paylaştı. Ancak ünlü milyarderin paylaşımındaki bir detay daha dikkat çekti. Öyle ki Musk’ın köpeğinin tasmasındaki Dogecoin madalyonu gözlerden kaçmadı.

Elon Musk’ın bu paylaşımının ardından Floki Inu (FLOKI) ve Dogecoin (DOGE) fiyatı hızlı bir şekilde artışa geçti. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Floki Inu gün içerisinde %27’lik bir artış yaşarken Dogecoin’de (DOGE) büyük bir artış kaydedilmedi.

Dogecoin ve Floki Inu’da Son Durum

2021 yılı biterken kripto para piyasası yeniden artışa geçti. Bazı kripto para birimlerinde büyük artışlar yaşanırken bazıları düşmeye devam ediyor. Meme coin’lerde ise zaman zaman artışlar yaşanırken zaman zaman düşüşler kaydediliyor.

Popüler kripto para birimi Dogecoin ardı ardına gelen sert düşüşlerin sonucunda 0.20 dolar bandında sıkışıp kaldı. İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler şaka para birimi Dogecoin (DOGE), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.37’lik bir düşüşle 0.1871 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Bir diğer şaka para birimi Floki Inu ise şaka para birimleri arasında yükselişte olan tek kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki Floki Inu içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %6.52’lik bir artış kaydetti ve şu anda 0.00012 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar