Reklam

Yenilikçi Borsa Coinsbit’den $200 Kazanma Şansı

09:30
10 Aralık 2019
Okuma Süresi: 5 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Coinsbit yaptığı açıklamalarda kendisini, “Sadece Avrupa’nın en yenilikçi kripto para borsası değil, aynı zamanda dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş ve en güvenli borsalarından biri” olarak tanımlıyor.

En basit anlamıyla Coinsbit, bir kripto para borsası olarak tanımlanabilir. 2018 yılında lansmanı yapılan Coinsbit, sadece birkaç aylık bir çalışmayla 2018’in en iyi tanıtımlarından birini gerçekleştirerek dünya çapında tanındı ve ödül aldı. Bugün geldiği noktada Coinsbit, dünyada ön sıralarda yer alıyor. Ayrıca platform CoinMarketCap ve CoinGecko’da 4. sırada yer alıyor.

Coinsbit’in Diğerlerinden Farkı Ne?

Coinsbit borsası kullanıcılarına benzersiz ve rekabetçi ürünler sunuyor. Yüksek performansı sayesinde borsa saniyede 10.000’e kadar veriyi işleyebiliyor. Para birimlerinin %95’ten fazlası soğuk cüzdanlarda depolanıyor. Ayrıca web uygulamasının güvenlik ekranı tüm hacker saldırılarını etkin bir şekilde engelleyecek şekilde tasarlandı.

Bunun yanında Coinsbit 200.000 POS terminalini platformuna entegre eden dünyanın ilk kripto para borsası olarak da biliniyor. Bu sayede borsa kullanıcılarına, aracılar olmadan geleneksel para birimleri ile dijital para birimlerini satın alma imkanı sunuyor. Coinsbit, POS terminalleri için bir ağ geçidi olarak kullanılmayı amaçlıyor. Bunun yanında bahsi geçen 200.000 terminal Cylcebit girişimine ait. POS cihazları Güney Kore, Vietnam, Çin, Hindistan ve diğer birçok ülkede işlem yapıyor.

Öte yandan kullanıcılar Coinsbit sayesinde kendi işletmelerini de kurabiliyor. Yapılan açıklamalara göre bu durum bir kripto para borsası altında ilk kez verilen bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede herhangi bir kullanıcı pasif gelirini oluşturabilir ve eşi görülmemiş bir referans programını kullanabilir.

Coinsbit Referans Programı

Kullanıcılar referans programı sayesinde borsada referans bağlantısı üzerinden arkadaşlarını davet ettiklerinde onların işlemlerinden belirli bir komisyon karı elde ederler. Coinsbit platformunun referans programına göre ne kadar çok kişiyi davet ederseniz ve davet edilen kullanıcılar ne kadar çok işlem yaparsa o kadar çok kazanç elde edersiniz.

Programa göre 1. düzeyde %25, 2. düzeyde %15, 3. düzeyde %10 kazanç elde edilebiliyor. 1. düzeydeki kullanıcılar 1.000 CNB (100 dolar) kazanç elde ederken, 2. düzeydeki kullanıcılar 500 CNB (50 dolar) ve 3. düzeydeki kullanıcılar referans programı sayesinde 250 CNB (25 dolar) kar elde edebiliyor.

Bunun yanında referans bağlantısıyla kayıt olan her kullanıcı 2.000 CNB yani 200 dolar bonus kazanma şansını yakalıyor.

InvestBox Platformu

Platforma entegre edilmiş olan InvestBox’a para yatırma işlemi ile her kullanıcı herhangi bir miktarı ücretsiz bir biçimde coin’lere yatırarak günde %0,1’den %10’a kadar pasif kazanç elde etme fırsatına sahip oluyor.

InvestBox’ı kullanmak da çok kolay. Yalnızca birkaç adımdan sonra bahsi geçen pasif kazanç gelirine sahip olabilirsiniz. Platformun açıklamalarına göre bu adımlar şu şekilde sıralanıyor:

  • Öncelikle depozitonuzu yatırın.
  • Daha sonra InvestBox sekmesine gidin ve istediğiniz depozitoyu seçin, depozito miktarını girin ve bu plana göre yatırımınız değerlenmeye başlayacak. Yapılan katkıya bağlı olarak her gün, her hafta veya her ay hesabınıza temettü eklenir.

Coinsbit Coin Nedir?

Borsa tüm bunların yanında bir de kendi token’ını kullanıcısıyla buluşturuyor. CNB olarak adlandırılan borsanın kendi token’ının platform üzerinde büyük avantajlara sahip olabiliyor. İşlem ücretlerinde CNB token sahiplerine %50 oranında bir indirim uygulanıyor. Bunun yanında borsa hizmetlerinde de yine CNB coin sahipleri %50’ye varan indirimlere sahip oluyor.

Kredi Programı

Coinsbit’in peer-to-peer platformu kripto para teminatı altında geleneksel para birimi kredisi de sunuyor. Düşük işlem zamanlarında bile ek kar getiren bu sistemde, borç alan kişiler kar getiren bir krediyi alabilir ve yatırımcılar bu sayede portföylerini çeşitlendirebilir.

Coinsbit’in kredi programı sayesinde düşük faiz oranlarından, akıllı sözleşme koşullarından, bankaların tersine kolay kredi koşullarından ve işlem hızından faydalanabilirsiniz.

Coinsbit IEO Programları

IEO, kripto para birimi endüstrisinde ICO’nun yerini alan yeni bir trend olarak karşımıza çıkıyor. IEO ve ICO arasındaki temel fark ise borsanın yatırım kısmındaki rolünden kaynaklanıyor. IEO’da borsa satışın ana organizatör ortağı olarak bulunuyor.

Coinsbit üzerinden sunulan IEO programlarında yatırımcının kişisel hesabı ve projenin ayrı bir sayfası bulunuyor. Tam işlevsellik borsa tarafından sağlandığı IEO’larda aynı zamanda 7/24 teknik destek sağlanıyor.

Bunun yanında IEO’nun sona ermesinden sonra proje Coinsbit’te otomatik olarak listelenir. Bu nedenle, projeye yatırımcı güveni büyük ölçüde artar. IEO‘nun sona ermesinin ardından yatırımcıların bakiyeleri hesaplarına hemen tanımlanır ve böylece yatırımcılar platformda anında işlem yapmaya başlayabilir.

Bunların yanında platform VISA ve MasterCard ödeme sistemleri aracılığıyla para yatırma ve para çekmenin minimum komisyonlarla gerçekleşeceğini garanti ediyor. Para çekme işlemleri için %2 ve para yatırma işlemleri için %3 komisyon oranı kullanıcılara sunuluyor.

Stablecoin’ler ve Coinsbit

Stablecoin’ler fiyat dalgalanmalarını en aza indirmek için tasarlanmış kripto para birimleri olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para fiyatlarındaki volatilitenin (çoğunlukla ABD doları karşısındaki) bu şekilde en aza inmesi, bu sabit paraların yerleşik fiyat sabitleme mekanizmasının olmadığı Bitcoin gibi daha volatil kripto varlıklardan farklı olduğunu gösterir. Birçok kuruluşun ve kullanıcıların kripto para endüstrisinden uzak kalmasının başlıca nedenlerinden birinin yüksek volatilite olduğu sık sık belirtiliyor ve bu sorunu çözmek amacıyla özel olarak stablecoin’ler geliştiriliyor.

Coinsbit borsası da bu anlamda stablecoin piyasasını özellikle desteklediğini ve kolay para yatırma ve çekme işlemleriyle tüm kullanıcılarına stablecoin sahibi olma imkanı sunduğunu belirtiyor. Platformda; PLC, USDT, TUSD, PAX, USDS ve USDA cinsinden stablecoin’ler destekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Fırat
    3 sene önce

    Coinsbit borsasına ama üye oldum kimlik doğrulama yaptım ama onaylamadılar daha 5 gün oldu

    57