reklamı kapat

Yenilikçi Ödeme Yöntemi Eroiy 30 Ocak’ta Ön Satışa Başlıyor

12:19
27 Ocak 2018

Eroiy; yetişkinlere yönelik eğlence sektörü için hazırlanmış, blockchain temelli imzasız bir ödeme yöntemidir. Bu yenilikçi ekosistem 30 Ocak 2018 tarihinde bir ICO başlatacak.

Eroiy ekosistemi sektördeki müşterilerin; veri korunması, imzasızlık, finansal dolandırıcılıktan korunma, düşük işlem ücretleri ve ödeme kolaylığı gibi çeşitli gereksinimlerine hitap etmeyi planlıyor. Bir blockchain startup’ı olan Eroiy, 1 Mart 2018 tarihinde başlatılması planlanan ICO’sunun ön satış etkinliğine 30 Ocak 2018 tarihinde start veriyor.

Eroiy; yetişkinlere yönelik eğlence sektöründe yıllardır karşılaşılan bir dizi soruna çözüm getirme vizyonuyla yatırımcıların karşısına çıkıyor. Bu platformun en dikkat çeken özelliği; finansal aracı kuruluşları ve onlarla ilgili ücretleri ortadan kaldırarak kullanıcılara imzasız işlemler gerçekleştirebilme olanağı sağlıyor olmasıdır. Online yetişkin içerik ödemeleri yapılırken kullanıcının bilgilerini özenle saklayan platform, sektördeki kullanıcıların ve işletmelerin ilgi odağı haline geliyor. Bu gizlilik özelliği sayesinde Eroiy, toplamda 100 milyar dolar değerine ulaşan küresel eğlence piyasasında köklü bir değişiklik yapmayı planlıyor.

Eroiy; sağladığı düşük işlem ücretleri, olası geri ödemeleri sınırlandırma, veri korsanlığına ve finansal dolandırıcılığa karşı koruma ve kredi kartı kurumlarından tamamen bağımsız olma gibi olanaklar sayesinde, işletmecilerin ve kullanıcıların hayatlarını daha kolay hale getiriyor denilebilir.

NEM blockchain protokolüne dayanan Eroiy; oldukça güvenli, hızlı ve düşük maliyetli işlemlere imkan tanıyor ve kullanıcıların akıllı kontratları düzenlemelerine izin veriyor. Ekosistem; EroiyCoin, Eroiy eCüzdan, Eroiy-Xchange ve bir Eroiy debit kartından oluşuyor. Ayrıca şirket Eroiy eCüzdan’ın; online içerikler ve online alışverişe yönelik düşük maliyetli, imzasız ve elverişli bir tür çözüm olduğunu ifade etti.

EroiyCoin’i ödeme sistemi olarak kabul etmeye hazır bir dizi yetişkin eğlence şirketiyle anlaşmayı başaran şirket, 30 Ocak’ta başlatacağı ön satış etkinliğini 28 Şubat’a kadar sürdürecek. Ön satışta 0.08 dolar olan bir EroiyCoin ücreti, 1 Mart’ta başlatılması planlanan asıl ICO etkinliğinde 0.12 dolara çıkacak. Yatırımcılar; bitcoin, ethereum, litecoin, dash, XEM ya da dolar, euro ve İsviçre frank’ıyla en az 100 EroiyCoin satın alarak ICO’ya katılabilirler.

WebsiteWhitepaper

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER