Yenilikçi İşlem Platformu TradePlace İle Tanışın

11:10
28 Ocak 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

TradePlace küresel boyutta faaliyet veren bir kripto para işlem platformu olarak tanımlanabilir. Platform başta Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve EOS (EOS) olmak üzere diğer bütün popüler kriptolar için yenilikçi bir hizmet anlayışı şekillendirmeyi hedefliyor. TradePlace sayesinde kullanıcıların geniş ölçekte işlevselliği bulunan bir işlem platformuna erişmesi ve buradaki birçok kripto parayı etkili bir şekilde işleme alması mümkün hale getirilecek.

TradePlace ekibi dünyadaki en büyük ve en iyi kripto para borsasını meydana getirmeyi hedefliyor. Piyasada faaliyetlerini sürdüren mevcut borsaların ve kullanıcıların bildirdiği şikayetlerin derinlemesine analizini yapan ekip, insanların bir borsada tam olarak ne aradığını keşfetti. Birçok kullanıcıya anket uygulayan ekip hummalı bir çalışma sonucunda TradePlace platformunu tasarladı. Yeni platform sektördeki sorunların ve diğer kripto para borsalarının eksikliklerinin giderilmesini sağlayacak.

Sektördeki Sorunlar

TradePlace ekibi, bir kripto para borsası tarafından hayal kırıklığına uğratıldığı için tüm piyasadan vazgeçen ya da gerçekleştirdikleri işlemlerde sürekli sorunlarla karşılaşan kullanıcıların ihtiyacına cevap vermeye hazırlanıyor. Piyasada 1800 kadar kripto para borsasının bulunduğu biliniyor. Ancak bunca platformun kullanıcıları tam anlamıyla tatmin ettiğini söylemek ne yazık ki mümkün değil.

TradePlace ekibi tarafından gerçekleştirilen anketlere ve kullanıcıların şimdiye dek yapmış olduğu şikayetlere göre insanların daha hızlı platformlara ihtiyacı olduğu görülüyor. Üstelik borsa kullanıcılarının büyük bir çoğunluğuna göre platformlarda sunulan müşteri hizmetleri de iyileştirilmeli.

Kullanıcıların borsalardan talep ettiği yenilikler bunlarla sınırlı değil. TradePlace ekibi kullanıcıların yeni kripto paralar hakkında daha fazla bilgi edinmek için borsalardan bir hamle beklediğini de ortaya koydu. Kullanıcıların borsalardan beklediği bilgilendirmenin kapsamına sektör hakkındaki son gelişmeler, Blockchain teknolojisine ilişkin yenilikler de dahil ediliyor. Son olarak kullanıcıların mevcut borsalarda ödemek zorunda kaldıkları yüksek işlem ücretlerinden ya da para çekme esnasında yaşadıkları, artık standart haline gelen, sorunlardan da büyük ölçüde şikayetçi olduklarını ifade etmek gerekiyor.

TradePlace Çözümleri

Yenilikçi TradePlace platformu, kullanıcılarına çok sayıda ücretsiz hizmet sunarak mevcut sorunların ve ihtiyaçların mümkün olduğunca giderilmesini sağlamayı hedefliyor. Yeni platformun getirdiği ezber bozan özelliklere birlikte göz atalım.

Yeni platformun kullanıcılarına sunulacak ücretsiz analiz hizmeti sektörde büyük bir çığır açacağa benziyor. TradePlace’in uzmanlardan oluşan dev ekibi kullanıcıların piyasadaki trendlere en iyi şekilde uyum sağlamasına yardımcı olacak. Ayrıca bu ekip en yüksek hacme sahip işlem çiftlerine yönelik analizler yaparak kullanıcılarına rehberlik edecek.

TradePlace platformunun iddialı olduğu konulardan birisi de işlemlerin hızı. Ekip platformda gerçekleşecek tüm işlemlerin mümkün olan en kısa sürede tamamlanacağını vadediyor. Ayrıca platform bünyesindeki forum sayesinde kullanıcıların birçok konuda fikir edinmesi sağlanıyor.

EXPT Nedir?

TradePlace platformunun kendine ait bir token’ı bulunuyor. EXPT olarak bilinen token’lar platformdaki işlem ücretleri için kullanılacak. Ethereum ağında başlatılacak EXPT’lerin ERC-20 standartlarını kullanacağı ifade edildi.

TradePlace Yol Haritası

Kripto para borsası sektörünü yeniden şekillendirmeye hazırlanan ekip çıktığı yolda kendine birçok hedef belirledi. 2018 yılı boyunca kullanıcılara yönelik araştırmaları ve sektördeki mevcut sorunları inceleme altına alan ekip TradePlace platformunu başarılı bir şekilde meydana getirdi. Çok yakında gerçekleştireceği ICO’nun ardından yoluna devam etmeyi amaçlayan ekip 2019 yılı boyunca sıkı bir çalışma takvimini takip edecek. SEC ve CFTC gibi otoritelerden lisans almayı planlayan ekip MasterCard ile de anlaşmaya vararak hizmetlerini daha kaliteli hale getirmeyi planlıyor. Ayrıca EXPT token’ların sene sonunda ETH ağından ayrılarak kendi ağına geçmesi de yol haritasındaki hedefler arasında.

TradePlace Token Satışı

Projenin tam anlamıyla yerine getirilebilmesi için gerekli olan fonu elde etmek isteyen TradePlace yeni nesil fonlama yöntemlerine başvurdu. Ön satış aşamasını başarıyla tamamlayan ekip ICO’nun birinci aşamasına start vermeye hazırlanıyor. 28 Ocak 2019 tarihinde başlatılacak bu ICO turu boyunca katılımcıları %15 oranında bonus fırsatı bekliyor olacak.

Token SatışıTwitterInstagram – FacebookYoutubeTelegramLinkedInRedditMedium

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER