Yenilikçi Akıllı Çalışma Ortamları İçin Yapay Zeka ve Blockchain

14:54
4 Eylül 2020
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Covid-19 salgınından önce, akıllı çalışma ortamları birkaç yazılım start-up’ı, serbest çalışanlar ve göçebe işçiler tarafından benimsenen niş bir paradigmaydı. Covid-19’un dünya ekonomisindeki yarattığı talihsiz sonuçlara rağmen akıllı çalışma ortamlarının iş piyasasında fiili bir paradigma olarak yaygın şekilde benimsenmesi, birçok profesyonelin esneklik kazanmasına, işe gidip gelmelerin ve dolayısıyla maliyetlerin azalmasına ve daha dengeli yaşam tarzının oluşmasına izin verdi.

Covid-19’dan sonra bile akıllı çalışmanın açığa çıkan potansiyeli, fiziksel ve akıllı çalışmayı harmanlayan profesyoneller için yeni bir programla birlikte kişilerin işlerini hibrit bir modele doğru potansiyel olarak geliştirerek birçok kuruluşu etkileyecek.

Sensitrust, müşterilerin ve profesyonellerin güvenle etkileşim kurabileceği ve anlaşma yapabileceği akıllı bir çalışma platformu oluşturmak için Blockchain ve Yapay Zeka teknolojilerinden yararlanarak Akıllı Çalışmayı bir sonraki seviyeye taşımayı hedefliyor.

Sensitrust platformu, akıllı çalışmayı kolaylaştırmak için yeni mekanizmalar sağlayacak ve merkezi olmayan bir ekip aracılığıyla ürün ve hizmetlerin geliştirilmesine izin verecek. Platform, karmaşık projelerin geliştirilmesi amacıyla güvenli ve etkili bir ortam sağlamak için yapay zeka ve akıllı sözleşmelere dayalı yenilikçi güvenlik önlemleri ve düzenlemeleri sağlayacak.

Sensitrust, bir katalogdan profesyonelleri işe alma imkanı, bir faaliyete profesyonel olarak katılım ve karmaşık projeleri uygulamak için merkezi olmayan bir ekip oluşturmanın yenilikçi bir yolu olan “Harekete geçirme çağrısı” olarak adlandırılan üç ana senaryoyu destekleyecek. Her üç senaryoda da yapay zeka motoru, merkezi olmayan bir ortamda çalışma uygulamalarının verimliliğini, etkinliğini ve müzakerelerin ve işlemlerin güvenliğini artıracağı için önemli bir rol oynayacak.

Özellikle müşteriye ve bir dizi harici eleştirmene ek olarak yapay zeka motoru, profesyoneller tarafından gerçekleştirilen işin kalitesi hakkında geri bildirim sağlayacak. İş onaylandıktan sonra ise profesyoneller kararlaştırılan tazminatı alacak.

İş fırsatları ararken yapay zeka (AI) motoru, her bir profesyonelin doğrulanmış becerilerine göre mevcut faaliyetleri önerecek. Bu “yönlendirmeli” yaklaşım, profesyonellere gerçek uzmanlıklarıyla daha iyi eşleşen etkinlikler sağladığından başarı oranını artırmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca “Harekete geçirme çağrısı” da AI motoru, bir ürün veya hizmetin tasarımı ve geliştirilmesiyle ilgilenen platform içi profesyonellerin aktif katılımını teşvik etmek için proje kampanyalarının özelleştirilmesinde önemli yardım sağlayacak.

Son olarak platformda gerçekleştirilen tüm faaliyetler Akıllı Sözleşmeler tarafından düzenlenecek: Anlaşmalar, kalite ve zamansal kısıtlamalar, kontrol noktaları ve çoklu revizyonlar, merkezsiz, değişmez ve sertifikalı bir şekilde yönetilecek.

İçerik Rehberi

SETS Token

SETS, platforma sorunsuz bir şekilde entegre edilecek ve kullanıcıların platform hizmetlerinde indirimli fiyatlara erişmesine olanak tanıyan Sensitrust token’ıdır. SETS token aşağıdaki hizmetleri sunacak:

  • Daha nitelikli profesyonellere erişim (müşteri olarak)
  • Daha fazla iş fırsatına erişim (profesyonel olarak)
  • Reklam fırsatları
  • Yapay zeka ve insan uzmanlara dayalı gelişmiş platform danışmanı
  • Ürün ve hizmetlerde daha güçlü garantiler
  • Platform içi eğitim materyallerine erişim
  • Üyelik Abonelikleri (her şey dahil paketler)

Platform piyasaya sürüldüğünde, platform içi hizmetleri satın almak için düşünülen token değeri piyasa fiyatı olacak. Bu nedenle token satışı sırasında token satın almak, token satışından hemen sonra bir değer artışından yararlanmak için eşsiz bir fırsat sunar. Ayrıca token satışına katılanlar, platform işlevlerine erken erişim ve platform lansmanının ilk aşamalarında premium özelliklere ücretsiz erişim dahil olmak üzere özel avantajlardan yararlanacak.

SETS token’ları şu anda resmi platform web sitesinden satın alınabilir. Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Tron, USDT (ERC20) ve banka havalesi yoluyla 0,08 €/SETS özel fiyatından satın alım yapmak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.sensitrust.io

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar