reklamı kapat

Yenilenen Cüzdanıyla NAGA Artık Changelly’de!

10 Nisan 2018
  • Coin TürkCoin Türk

A kişisinin en hızlı şekilde B kişisine coin ve token gönderebileceği NAGA cüzdanında kimsenin beklemediği bir değişiklik yapıldı. Bundan sonra karmaşık kripto adresleri yerine transferlerde e-mail adresleri kullanılacak ve işlem ücretleri %50 azalacak.

Hamburg, Almanya merkezli NAGA Group A.G. son derece düşük işlem ücretleri ve hızlı transferler sunmasıyla öne çıkan devrim niteliğindeki NAGA WALLET’ı piyasaya sürdü.

“Kripto para cüzdanı” konseptine dair yeni arayışlara giren NAGA ekibi yepyeni bir formülle yatırımcıların karşısına çıkıyor. Zira ekip bu arayışı sırasında piyasayı uzun süre gözlemledi ve mevcut kripto para cüzdanlarının kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını karşılamakta başarısız olduğunu tespit etti: Hızlı ve ucuz işlemler. Yepyeni bir formülle geliştirilen NAGA WALLET’ın kullanıcıları hem hızlı gönderimler yapabilecek hem de diğer cüzdanlara kıyasla %50 daha az işlem ücreti ödeyecek. NAGA WALLET’ın avantajları bunlarla bitmiyor. Cüzdan sahipleri bundan böyle kripto para ödemelerinde kripto adresleri yerine e-mail adreslerini kullanabilecek. Dolayısıyla onlarca karmaşık numaradan oluşan kripto para adresleri devre dışı kalacak ve kullanıcılar büyük bir stresten kurtulmuş olacak.

Changelly partnerliği

Changelly’i kullanıcılara en iyi oranlardan kripto para alım satımı yapma şansı tanıyan bir hizmet olarak tanımlamak mümkün. NAGA ile Changelly arasında yapılan partnerlik sonucu milyonlarca kullanıcı NAGA WALLET’ın özelliklerinin tadını çıkarmaya başlayacak. Changelly entegrasyonuyla kullanıcılar çok sayıda kripto parayla hızlı ve sorunsuz al – sat yapabilecek.

NAGA’dan Benjamin Bilski Changelly – NAGA partnerliğine yönelik şu sözleri sarf etti:

“Changelly’nin en son teknolojilerle geliştirilmiş kripto para çevrim hizmetinin NAGA cüzdanı ile entegrasyonu hem NAGA WALLET kullanıcılarına büyük fayda sağlayacak hem de tüm NAGA platformunun piyasa yatırımcıları tarafından benimsenmesine doğrudan olumlu bir katkıda bulunacak. Her iki şirket de dünyaya devrim niteliğinde hizmetler sunuyor ve ‘omuz omuza işbirliği’ yaklaşımımızın insanların hayatını iyi yönde değiştireceğine inanıyoruz.”

Changelly CEO’su ve kurucu ortağı Konstantin Gladych ise şöyle konuştu:

“Partnerlerimiz arasında NAGA WALLET’ı görmekten ötürü çok mutluyuz. NAGA’nın kripto para sektörünü yeniden şekillendirdiğine inanıyoruz. Bununla birlikte cüzdanın piyasaya sürüldüğü sırada cüzdana Changelly API’ının ve widget’ının entegre edilmesi sebebiyle platformun ekosisteme etkisinin çok büyük olacağını düşünüyorum.”

Oldukça hızlı kripto para işlemleri yapılabilen Changelly platformunun halihazırda 2 milyon kullanıcısı bulunuyor. Changelly’de haftada 15 binden fazla işlem yapılıyor. Aylık toplam işlem hacminin ise 60 bin  BTC dolaylarında seyrettiği belirtiliyor.

Dijital paraların geniş kitlelerce benimsenmesi için çalışan Changelly’nin API’ı (uygulama programlama arayüzü) ve özelleştirilebilir ödeme widget’ına, daha geniş kitlelere ulaşmak ve/veya kullanıcılarına birden fazla ödeme opsiyonu sunmak isteyen kripto para projeleri büyük rağbet gösteriyor. Changelly’nin halihazırda Jaxx, Coinmarketcap, Mycelium, Coinpayments, Coinomi ve birçok büyük şirketle partnerlik anlaşması bulunuyor. Dolayısıyla hem NAGA hem Changelly yaptıkları stratejik iş birliğinin her iki tarafa da pozitif bir momentum getireceğine inanıyor.

Kullanıcı tecrübesi

Piyasaya sürülen NAGA WALLET birden çok kripto paranın bulunduğu bir ödeme geçidi olarak tasarlandı. Uygulanan iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi cüzdan güvenliğini artırıyor. Kullanıcı dostu arayüzü NAGA’nın bir başka övünç kaynağı. Arayüzün hem yeni yatırımcılara hem de kripto para gurularına büyük kullanım kolaylığı sağlayacağını söyleyebiliriz.

Öte yandan NAGA WALLET’ın NAGA TRADER ve NAGA CARD ile uyumlu bir şekilde çalışacağı belirtiliyor. Switex, NAGA MARKETS ve NAGA ACADEMY’nin yanı sıra, NAGA WALLET yakın zamanda en büyük kripto para ekosistemlerinden birine entegre edilecek.

Vladimiros Tziortzis’in Formula Yarış Takımıyla yapılan partnerlik anlaşması

NAGA platformu, ülkesinde “Genç Schumacher” olarak ün yapmış Vladimiros Tziortzis’in Formula Racing Team’ine (Yarış Takımı) sponsor oluyor. Proje ekibinin Vladimiros’a ve hızlı, tutku dolu formula sporuna inancı tam. NAGA’nın piyasaya yeni sürdüğü NAGA WALLET’ın Vladimiros’un aracı kadar hızlı olmayacağını kim söyleyebilir?

Ekosistem büyümesi

NAGA’nın mevcut ürünlerine yeni kullanım özelliklerinin eklenmesiyle NAGA ekosistemi de gittikçe büyüyor. Tüm bu geliştirmelerle yetinmeyen NAGA ekibi birçok yeni proje üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

NAGA platformu, kurulduğu 2015 yılından beri daha iyi bir finansal dünya yaratmak için hız kesmeden çalışıyor. NAGA TRADER, NAGA WALLET ve NAGA COIN ürünleriyle sivrilen NAGA projesi finansal teknoloji inovasyonu deyince parmakla gösterilen projelerin başında geliyor. Yeni NAGA ürünleri, özellikleri ve hizmetleri çok yakında piyasaya duyurulacak, takipte kalın!

NAGA’nın haftalık basın bültenine abone olmak için: www.thenagacoin.com

İletişim: NAGA Group A.G.

[email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER