reklamı kapat
  • BTC  :  42.180,79 ₺
  • ETH  :  1.511,85 ₺
  • BCH  :  3.034,18 ₺
  • XRP  :  3,73 ₺
  • NGC  :  1,96 ₺
  • BTC 42.180,79
  • ETH 1.511,85
  • BCH 3.034,18

Yeni Oyun Platformu MyDFS Sektörde Çığır Açacak

23 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Blockchain teknolojisine dayanan online spor oyun platformu olarak bilinen MyDFS kullanıcılarına daha hızlı, kolay kullanılabilen, şeffaf, denetlenen ve izlenebilir bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Mobil cihazlara yönelik online oyun ekosistemi uTrener ve KHL Fantasy isimli Avrupa’nın en eski online spor oyun platformlarının kurucuları tarafından geliştirildi.

Gücünü blockchain teknolojisinin sunduğu sayısız olanaktan alan MyDFS dünyadaki spor meraklılarını şeffaf, kolay kullanımlı ve token ile çalışan bir ekosistem aracılığıyla bir araya getirerek sektörü yeniden şekillendirmek için yola koyuldu. Akıllı kontratlara dayandırılmış MyDFS dünya online spor oyun sektörünü rahatsız eden sorunları çözmek için mobil cihazlara girecek. Projenin temel amacı tüm alanlardaki oyuncular için oyun deneyimlerini daha eğlenceli hale getirmek olarak ifade edilebilir. Ayrıca platform kullanıcıların mevcut platformlara göre daha rahat kullanabilecekleri bir platform oluşturmayı da hedefleri arasında gösteriyor.

Küresel online spor oyun sektörü geçtiğimiz on yıl içerisinde oldukça büyük bir büyüme yaşadı. Piyasa 2017 yılında yalnızca ABD ve Kanada’da 7 milyar dolar değerine ulaşmayı başardı. Ancak böylesine hızlı bir şekilde büyüyen bu devasa sektör henüz olgunlaşmamış kurumların uğrak noktası haline geldi. Bunun neticesinde ise gelecek vadeden bu sektörde çeşitli sorunlar baş gösterdi. Sektörün belirli bir yasal statüsünün bulunmayışı, oyunculuk deneyimlerinin oldukça karmaşık olması, karmaşık doğrulama süreçlerinin bulunması, para yatırma ve çekmeyle ilgili sorunlar ve şeffaflığın bulunmaması gibi sorunlar sektörü meşgul eder duruma geldi.

MyDFS platformu sektördeki bu sorunların üstesinden gelebilecek bir potansiyele sahip olacak şekilde tasarlandı. Platform modern teknolojilerden ve modern işletme anlayışlarından faydalanıyor, böylece sektörü yeniden şekillendirmeyi hedefliyor. Platform sektörde karşılaşılan yasal meseleleri token’ler aracılığıyla aşmayı planlıyor. Üstelik blockchain teknolojisi ve akıllı kontratlar sayesinde oyun deneyimlerinde kullanıcıların karşısına çıkan çeşitli kısıtlamaların da önüne geçiliyor.

Projenin ön satış etkinliği 19 Mart 2018 tarihinde başladı ve 2 Nisan’a kadar devam edecek. Token satış etkinliği ise 9 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.
Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER
loading...