reklamı kapat

Yeni Nesil Sigortacılık Platformu InsurePal Danışman Kadrosunu Güçlendirdi

19:50
6 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk
Charlie Shrem geçtiğimiz günlerde, InsurePal projesine işletme geliştirme danışmanı olarak dahil oldu. Shrem’in kripto yönetiminde ve diğer şirketlerde edindiği engin girişimcilik deneyimi, InsurePal’in sosyal kanıtlı platformunun yaygınlaşmasına rehberlik edecek.

InsurePal; blockchain teknolojisini kullanarak ve onu sosyal kanıtlama ile birleştirerek, sektörün mevcut masraflarını azaltmayı ve toplumsal bir etki oluşturmayı, böylece sigortacılık sektöründe bir devrim yapmayı amaçlıyor. Startup şirketi, eski sigorta sektörünün geleneksel yöntemine yeni bir soluk getirerek, yeni bir çığır açıyor. InsurePal projesinin amacına ulaşmasına yardımcı olmak ve platformu geliştirmek için, benzersiz bilgi birikimine ve evrensel görüşe sahip öngörülü kişilerle çalışmak oldukça büyük bir önem arz ediyor.

Blockchain gelişimi ve benimsenmesi

Bir bitcoin öncüsü, sosyal ekonomist, dijital para işlemcisi ve iyi bir kripto topluluğu üyesi olan Charlie Shrem, kripto evreninin önemli şahsiyetleri arasında gösteriliyor. Shrem geçmişte pek çok dijital para şirketine danışmanlık yaptı ve kripto para ya da diğer tür girişimlerde çok sayıda ortaklık kurdu ve yönetti. Son zamanlarda ise; kripto dünyasını sadeleştirmeyi ve sanal paraları daha yaygın hale getirmeyi amaçlayan ve deneyimli Wall Street kıdemlilerinden oluşan bir ekip ile birlikte, danışmanlık ve medya işletmesi olan CryptoIQ’yu kurdu. InsurePal bununla benzer bir amaç doğrultusunda çalışıyor ve yeni sigortalama hizmetlerini blockchain üzerinden canlandırarak kripto ekonomisinin daha geniş çapta kabul görmesini amaçlıyor.

Charlie Shrem konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kaydetti:

“Bu projenin danışma kuruluna katıldığım için heyecanlıyım ve aslında şirketimiz olan Crypto IQ da buna dahil oluyor. InsurePal, çok ilginç bir kavram. Finans ile ilgili olmayan blockchain projelerine dahil olmayı seviyorum. Şirket, diğer şirketlerle ilişki içerisindeydi ve iyi bir performans gösterdi. İnanıyorum ki kriptolarla ilgili olan ve olmayan şirketler arasında oldukça ilginç olacağını düşündüğüm bir köprü olacağız.”

Charlie Shrem danışman görevi alarak InsurePal projesine; gelenek ve sigorta sektörünü ileri görtürecek yenilik arasında köprü olması için yardımcı olacak. Sahip olduğu bağlantılar, işletme öngörüler ve disiplinler arası deneyimi ile Shrem, kripto para topluluğundaki en bilinen isimlerden bir tanesi ve InsurePal projesine, geniş kapsamda kullanılması kolay olan teknolojik olarak ilerlemiş bir blockchain platformu geliştirmek amacına ulaşması için yardım edecek.

Shrem şu ifadeleri açıklamalarına ekledi:

InsurePal; bu yenilikçi sosyal kanıtlama kavramını ve blockchain sigortalamasını, kripto dünyası ile tanışmamış insanlarla tanıştıracak ve onlar için birer sigortalama yöntemi sağlayacak. Bu durum projenin en ilginç yanını oluşturuyor.”

Vizyon, deneyim ve InsurePal’ın uzun vadeli başarısı

InsurePal’daki özel uzmanlar, projenin ilk gününden beri yoğun bir tempoda çalışıyorlar. Öyle ki bu çabalar, sektörde saygı duyulan birçok birey ve aralarında Matthereum ve Hive de bulunan blockchain startupları tarafından farkedildi. Ekip geçtiğimiz günlerde, stratejik ortaklık kurmak ve güvenirlik kazanmak için, Moricz.io‘nun kurucusu ve CEO’su Peter M. Moricz’e de hoşgeldin dedi.

Moricz bu konuya ilişkin şu açıklamaları kaydetti:

“Bunun uzun bir sürecin başlangıcı olduğunu hepimiz anlamak zorundayız. InsurePal, insanlara ne tür imkanların onları beklediğini göstermek için bir şeyler inşa ediyor. Ve bence insanlar; bu projenin uzun vadede çalışabilmesi için gelmeliler, ekibe ve ICO’ya katılmalılar çünkü bu içerisinde bulunmak isteyeceğiniz oldukça iyi bir fırsat.”

Charlie Shrem ve Crypto.IQ; blockchain’e sosyal kanıtlamanın gücünü getiren projelere ortaklık eden ve InsurePal’a, sigorta sektörüne yeni bir çığır açması için yardımcı olan iyi düzenlenmiş uzmanlar ekibine katıldılar. Bu vizyonu gerçekleştirmek için 16 Ocak 2018 tarihinde başlayacak olan token satışına katılabilirsiniz.

Hakkında

Charlie Shrem bir bitcoin öncüsü, sosyal ekonomist ve dijital para işlemcisidir. Shrem’in bu alandaki gerçekleştirdiği işler efsanevi niteliktedir. Kripto çağının şafağı 2011 yılında Shrem, dünyanın ilk ve en büyük bitcoin şirketi olan BitInstant’ı kurmuştur. 2013 yılında ise Bitcoin Foundation’u kurmuş ve başkan yardımcısı olarak hizmet vermiştir. Ayrıca Charlie, birçok dijital para şirketine danışmanlık yapmış, kripto para ve diğer alanlardaki şirketler arasında çok sayıda ortaklığı başlatmış ve yönetmiştir. Ayrıca dünyadaki en zengin girişimler için başvurulan isimler arasındadır. Kısacası Charlie Shrem, kripto evreninin merkezindeki özel bir isimdir.

Token SatışıTelegramTwitterFacebookWhitepaperYouTube

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.