reklamı kapat

Yeni Nesil Kripto Para Borsası Exenium’un ICO’su Başladı

12 Şubat 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Dünyanın ilk tam fonksiyonel kripto para borsası olan Exenium; Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger ve Discord gibi popüler messenger uygulamalarına chatbot olarak eklenmesiyle ön plana çıkıyor. Yeni nesil işlem platformu Exenium’un ICO’su sürüyor.

Exenium yüksek volatiliteye sahip kripto para piyasasının kafa karıştırıcı yanlarını basitleştirecek bir hizmet sunma amacıyla oluşturuldu. Günümüzde ICO’ların iki temel sorunu göze çarpıyor: Kullanıma hazır ürüne sahip olmamaları ve düşük talep, yüksek token sayısı sebebiyle çoğunun bir süre sonra fiyat düşüşü yaşaması. Exenium’da bu sorunun önüne geçmek için bambaşka bir ekonomik model benimsendi: Ekosistemde harcanan tüm token’ler dolaşımdan çekilecek, yani piyasadan silinecek. Bu durum otomatik olarak token’de değer artışına yol açacak.

Exenium platformunun temel bileşenleri ise şu şekilde:

Cüzdan: Hem kripto hem de itibari para tutulabilir. Hem borsa içi hem de direkt olarak messenger hesabına transfer yapılabilir.

Kripto işlemleri: Kullanıcılar  al sat emri girebilir ve kripto paralarla al sat yapabilir.

Ortaklık programı: Oluşturulan kişisel referans linki üzerinden platforma üye olan kişilerin kazandırdığı ödüller takip edilebilir.

Yatırım yönetim sistemi: Yatırım fonlarının çok sayıda kripto paraya sahip portfolyoları yönetebilmesini sağlayan araç takımını temsil eder.

İstatistikler: Mevduat hesabındaki fonlar, açık ve kapalı emirlerin sayısı ve para çiftlerinin işlem hacimleri gibi verilerin takibini yapmada istatistiklerden yararlanılır.

Kimlik doğrulama: Kara Para Aklamayı Önleme ve Müşterini Tanı prosedürleriyle uyumluluk adına müşterinin muhakkak tamamlaması gereken bir adımdır.

Ödeme sistemi: Hem itibari hem de kripto paralar ödeme sistemine entegre edilmiştir.

XNT token’lerinin geçerli para birimi olarak kullanılacağı Exenium’a ve ICO’ya dair daha fazla bilgiye platformun websitesinden erişebilirsiniz.

https://exenium.io/

İletişim: Alexander Korzhanov

Email: [email protected]

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER