Yeni Nesil EO Finance Platformuyla Tanışın

EO Finance kripto para piyasalarının yeni yolcularından biri.
11:30
30 Ocak 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

EO Finance; 40’tan fazla birimini, debit ve kredi kartı işlemlerini ve hatta para yatırıp çekmede elektronik havaleleri destekleyen lisanslı bir kripto & itibari para cüzdanı. Tüm kripto para topluluğu için odak noktası yaratma amacı doğrultusunda sorunsuz bir şekilde işleyen EO ekosisteminin de çok sayıda ürününden biri.

İşlevsel çeşitliliği sebebiyle EO Finance finansal teknoloji piyasasında avantajlı bir konuma sahip ve hızlı ve güvenilir bir cüzdan arayan kripto para tutkunları için harika bir opsiyon sunuyor. Cüzdanını iOS ve Android cihazlarından indirebileceğiniz EO Finance’e aynı zamanda tarayıcılarla Chrome ve Firefox uzantılarından erişebilirsiniz. EO Finance’in arayüzü de oldukça dikkat çekici ve kullanıcı tecrübesini en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. Yardıma ihtiyacı olanlara şirket 7/24 destek sağlıyor.

Desteklenen Kripto Paralar

EO Finance, kendisini rakiplerinin bir adım önüne atan birçok kilit özellik barındırıyor. Özellikle entegre değişim opsiyonları göze çarpıyor. Doğrudan cüzdan üzerinden hızlı ve elverişli bir şekilde değişim yapabileceğiniz EO Finance şu kripto paraları destekliyor:

● EO coin
● Bitcoin
● XRP
● Ethereum
● Litecoin

EO Finance’te itibari paraların depolanması da büyük bir rağbet gördü ve kullanıcılar itibari ve dijital paralarını birlikte depolamaya başladı. Ancak belki de en önemli gelişme, debit ve kredi kartıyla kripto para satın alma özelliğinin getirilmesi oldu. Böylece kullanıcılar kolayca kripto para satın almaya başladı.

Platformdaki İşlemler

Kayıt olduktan sonra kullanıcılara desteklenen her bir kripto para için özel adresler veriliyor ve gönderme, satın alma ve satma opsiyonları sunuluyor. Seçilen opsiyona bağlı olarak, kullanımı kolay talimatlar kullanıcıları yönlendiriyor. Portföyden kolaylıkla satın alım yapabilirsiniz. ‘Buy crypto’ butonuna tıklayınca karşınıza mevcut kripto paraların listesi çıkacak. İstediğiniz alım miktarıyla ödeme bilgisini girerek işlemi kolayca tamamlayın.

Değişim süreci de satın almaya benziyor ve portföy ekranından kolaylıkla tamamlanabilir. Bunun için yapmanız gereken takas etmek istediğiniz para çiftini seçip dilediğiniz miktarı girmek ve ‘exchange’ butonuna basmak. Bu basit adımları izleyerek EO Finance cüzdanınızda anında değişim yapabilirsiniz.

EO coin tüm ekosistemi güçlendiriyor. Örneğin işlemlerin komisyonlarını EO coin’le ödemeyi kabul ederseniz komisyonlarda büyük bir indirim yapılır. Eo coin ekosistem içindeki bazı işlemlerde de aynı şekilde indirim sağlar. Ekosistemin ve EO topluluğunun bir bütün olarak büyümesinde referans programı da önemli bir rol oynuyor.

Avrupa Lisansları

2014’ten beri 6 farklı ülkede 100’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren EOtradex OÜ’nün işlettiği EO Finance, kripto paralar için #FVR000161 kodlu ve kripto – itibari para değişimi için #FRK000193 kodlu Avrupa lisanslarına sahiptir. Platformda aynı zamanda PCI/DSS, TLS, Tier3 veri merkezleri ve şifreli depolama gibi güvenlik standartları uygulanır. Söz konusu lisanslar ürüne ve bir bütün olarak ekosisteme duyulan güveni ve inancı artırır.

Öyle görünüyor ki EO Finance’in geleceği oldukça parlak. Zira ürün EO ekosisteminin kalbi olarak kendini ispat edebilecek özelliklerin yanı sıra dijital paranın geleceğine liderlik etme potansiyeline de sahip.

Web site – iOS app – Android app – Firefox Uzantısı – Chrome Uzantısı

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar