Crypto.com Coin Nedir?

Crypto.com Coin, blockchain'deki erişim ve kullanılabilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan Crypto.com'un kendi kripto parasıdır.
16:44
10 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Crypto.com Coin, dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmak amacıyla 2016 yılında kuruldu. Crypto.com bir çok ürün ve hizmet sunuyor. Bunlardan bazıları şunlar: Cüzdan ve kart uygulaması, kripto para alım-satımı için platform ve MCO visa kartı.

Crypto.com Nedir?

Crypto.com Coin, Crypto.com Pay ekosistemini güçlendiren bir Blockchain ağıdır. Crypto.com ile müşteriler hem mallar ve hizmetlerin ödemesini kripto parayla yapabiliyor hem de nakit puan ödülü kazanıyorlar. Crypto.com Pay ayrıca volatiliteye maruz kalmadan düşük işlem masrafıyla kripto para ödemesi alma hizmeti sunuyor. Şirket, Haziran 2016’da “her cüzdanda kripto para” vizyonuyla başladı. Crypto.com paranın nasıl taşınacağını, harcanacağını ve yatırım yapılacağını yeniden tanımlıyor.

CRO Coin Nedir?

CRO Coin, blockchain endüstrisindeki erişim ve kullanılabilirlik sorunlarını çözmek için bir platform oluşturmayı amaçlayan Crypto.com platformunun kendi yerel tokendır. Crypto.com kullanıcıların yaşamlarını iyileştirmek için yeniden tanımlanmış finansal hizmetleri güçlendiriyor. 120 kişinin üzerinde bir ekibe sahip Crypto.com’un merkezi Hong Kong’da bulunmaktadır.

Crypto.com Yorum

Crypto.com, 2011’de kurulan YMG Endonezya merkezli, fabrikadan perakende satış yapan lider bir e-ticaret şirketi olan Yoshugi Media Group’la işbirliği yaptı. Elektronik aletler, ev için ürünler, moda, sağlık malzemeleri, güzellik, cilt bakımı gibi alanlarda satış yapan şirketin yönetim kurulu Yoyok Rubiantono şu yorumlarda bulundu:

Sınırlar arası işte uzmanlaşmış bir şirket olarak tüm dünyaya ürün satışı yapıyoruz ve müşterilerimiz muhtelif kripto paralarla ödeme yapabiliyor. Crypto.com ile çalışarak fon transferlerinde maliyet oranını düşürebileceğiz, işleme masraflarını azaltacağız ve ödeme sürecini hızlandıracağız.

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek de Endonezya’nın 260 milyon nüfusuyla hareketli bir piyasa olduğuna vurgu yaparak işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu ve benzeri gelişmeler Crypto.com Coin için oldukça önemli olabilir. 3 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto para listesinin ilk 10’u arasına hızlıca girmeyi başaran CRO Coin’in, yakında gelecekte daha üst sıralara oynaması sürpriz olmayacaktır.

Crypto.com Coin Nasıl Satın Alınır?

Crypto.com Coin, borsalarda işlem gören kısa ismiyle CRO Coin’e küresel olarak uzun yıllardan beri hizmet veren kripto para borsası Huobi‘den ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar