X


Yeni ATH’lar Kapıda! Ünlü Analist Bu 3 Altcoin’de Büyük Artış Bekliyor

Ünlü analist bu iki altcoin'de yeni ATH beklerken, Chainlink'in ralliye hazır olduğunu öngörüyor
13:20
26 Eylül 2021
Yeni ATH'lar Kapıda! Ünlü Analist Bu 3 Altcoin'de Büyük Artış Bekliyor

Popüler kripto stratejisti ve trader, bu iki altcoin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin ederken, Chainlink (LINK) değerinde bir artış öngörüyor.

Ünlü İsim Bu İki Altcoin’de ATH Bekliyor

Sektörde Inmortal olarak bilinen analist, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla yeni tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Analist, 72.600 takipçisine, kripto para borsası FTX‘in yardımcı programı olan FTX Token‘ı (FTT) yakından takip ettiğini belirtti.

Inmortal’a göre FTT, mevcut 54 dolar değerinden %85’lik bir ralliyi ateşleyebilecek birden fazla yükseliş sinyali veriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“Sapma + Üçlü Baskın + Boğa ayrışması. FTT‘yi 100 dolara gönder.”

Ek olarak analistin listesinde ikinci sırada “blok zincirlerinin interneti” olarak lanse edilen bir kripto projesi olan Cosmos (ATOM) yer alıyor. Inmortal, ATOM’un popüler altcoin Avalanche‘ın (AVAX) ayak izlerini takip ederek tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeye hazır olduğunu söyledi.

“Piyasadaki son düşüşten bu yana, ATOM en iyi performans gösteren altcoin’lerden biri oldu. AVAX şimdiye kadar +46%’ın üzerinde artış yakaladı. Dolayısıyla ATOM’un AVAX’ı takip etmesini ve yakında yeni bir ATH yapmasını bekliyorum.”

Chainlink (LINK) Ralli Hazırlığında

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) gelince, kripto para analisti 24 dolardan önemli bir desteği geri aldıktan sonra %66’lık bir artış başlatmaya hazır olduğuna inanıyor.

“Kolay ticaret. LINK en kısa sürede 40 dolara ulaşacak.”

Chainlink, piyasanın tersi yönde hareket eden nadir kripto para birimleri arasında yer alıyor. Öyle ki popüler kripto para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %7’lik bir artış yakaladı ve 24.61 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Ek olarak Bitcoin hakkında da tahminlerde bulunan analist, lider kripto para biriminin geçtiğimiz hafta BTC‘nin kayıplarını silecek dik bir yükseliş için hazırlandığını öngörüyor.

“Anlamıyorum.. ama isterseniz kısa bir V dönüşü yapın. BTC hala 100.000 dolara gidiyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar