X

Yearn Finance Connect (YFIC), Yüksek Getiri Oranları ve Yeni Özellikler İle Gündemde!

11:23
9 Ekim 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Yearn Finance Connect, ERC-20 protokolü tabanlı merkeziyetsiz bir token konumundadır. Söz konusu kripto para birimi kullanıcıların YFIC Stake edebilmelerini, ödünç varlık alabilmelerini ve topluluk içerisindeki geliştirmelerde oy sahibi olabilmelerini sağlıyor.

Yearn Finance Connect stakig platformu kripto para yatırımcılarının YFIC token’ı üzerinden belirli bir getiri elde etmesini sağlamakta. Kullanıcılar yıllık %25’e varan faiz oranları elde edebiliyor ve yatırdıkları token’ları istedikleri zaman yeniden kullanabiliyor. Buna ek olarak kullanıcılara FYICS Token ödülü de verilmekte.

Yield Farming Özelliği de Aktif

YFIC kullanarak kripto para kredisi çekmek isteyen kullanıcılar USDT (Tether), Ethereum (ETH) veya DAI seçerek bunu yapabilmekte ve aşırı teminat seçeneğine ulaşabilmekte.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanıcılar buna ek olarak YFIC Token’ları ile YFICF Token’ı kazanabilmekte ve yield farming özelliğinden bu şekilde faydalanabilmekte.

EarnConnect, desteklenen coin’ler (DAI, USDC, USDT, TUSD) üzerinden her zaman en yüksek getiriyi sunma odaklı bir kredi ve yield farming platformudur. Ethereum blockchain ağı tabanlı platform, belirli kredi verme protokolleri (AAVE, dYdX ve Compound) arasında programatik olarak değişimler yaparak en çok getiri sunan seçeneği tercih etmekte.

Şu an için sadece 1.000.000 YFIC üretildi ve bunlar Airdrop ile ön-satış etkinlikleri sayesinde topluluğa dağıtılacak. Gelecek vaat eden DeFi sektörü odaklı bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:

İnternet sitesi: https://yfic.money/

Ön satış sayfası: https://yfic.money/presale/

Yearn Finance Connect Token-Ekonomisi

Token Türü :  ERC-20

Token Sembolü: YFIC

Token Adı: YearnFinanceConnect

Kontrat Adresi: 0x14Be9Bde94102E13971E8f98ACEcaC823CB7fD30

Toplam Arz : 1.000.000 YFIC

Sirkülasyondaki Arz: 550.000 YFIC

Uniswap Üzerindeki İlk Likidite: 100.000 YFIC (tahmini)

Ön Satış İçin Sunulan YFIC Miktarı : 400,000 YFIC

Ekibe Dağıtılan Token Miktarı : 50,000 YFIC

Pazarlama & Geliştirme: 200,000 YFIC

Uzun Vadeli Rezerv: 100,000 YFIC (Unicrypto ile 1 yıl kilitli)

Airdrop: 50,000 YFIC

Satılmayan token’lar ekip tarafından yakılacak.

YFIC, Uniswap üzerinde 23 Ekim 2020 tarihinde listelenecek. 

YFIC Topluluğu:

🔸Telegram : https://t.me/yficmoney

🔸Genel Sohbet Kanalı : https://t.me/yearnfinanceconnect

🔸Twitter : https://twitter.com/YFICMoney

🔸Github : https://github.com/yficmoney

🔸E-posta : support@yfic.money

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar